ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЗИМИ СТАВ ВІДЛУННЯМ ФІНАЛУ «НЕБЕСНИХ ЛАСТІВОК-2017»

Свято стилю та краси вдалося на славу — 10 модних ідей для стильних перельотів зірвали завісу майбутнього світу авіамоди.

Фінал «Небесних ластівок-2017», що відбувся 29 листопада у київському ЦУМі, подарував глядачам незабутні моменти. Під запальні промови радіоведучого та актора Сергія Комаровського гості опинялися то під магнетизмом співака Kishe, то під дією «чар» «ластівок» хореографа Гульнари Савенко, то під «гіпнозом» чарівних моделей на дефіле.

Робота кожного дизайнера довела свою унікальність, і лише кращі з кращих отримали перемогу у трьох конкурсних номінаціях. Головний приз та відзнаку журі, до якого ввійшли топ-менеджери аеропорту «Бориспіль», отримала дизайнер Марія Барміна. Вишуканість та елегантність її уніформи майбутнього для авіакомпанії «Air Baltic» залишилися поза конкуренцією. Переможниця отримала контракт на пошиття корпоративної форми для аеропорту «Бориспіль».

У другій номінації нагороджували авіакомпанії, які виступили в конкурсі професійними кураторами дизайнерів. Симпатії віддали роботі Катерини Макарової. Вона «чаклувала» над концептом уніформи для «DHL», і слід визнати, впоралася з цим розкішно. Катерину нагородили авіамандрівкою Київ-Париж-Київ з відкритою датою.

Третій приз – глядацьких симпатій – отримав Костянтин Міро, який фантазував на тему форми для «Azur Air». Він зізнався, що ця відзнака для нього найбажаніша, адже зазвичай хто, як не публіка, є головним оцінювачем роботи дизайнерів. Разом із визнанням глядачів Костянтин отримав іміджеву полосу в журналі аеропорту «BoryspilMagazine».

Ми дуже вдячні дизайнерам, які долучилися до конкурсу, за неймовірні розробки уніформ майбутнього. Нагадаємо, за перемогу також боролися Наталія Попелюшко (куратор Air Astana), Виноградська Голда (куратор МАУ), Оксана Тиха (форма для Air Arabia), Дарина Найдюк (куратор Atlas Global), Світлана Волкова (розробка для  indrose), Юлія Школьнікова (авіакомпанія Yan Air), Leniie Ibrahimova (уніформа для Shannon Air).

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» щиро дякує партнерам за допомогу в організації фіналу конкурсу, смачне частування та пам’ятні подарунки для його учасників, а саме – SkyFoodService, Artwinery, Lauffer, Spell, Roman Lazar, Такси 603, Venofye, Міністерству туризму Ізраїлю, Perfi creativelab, Airlife, Park inn by Radisson, President Hotel, Агромат, Heinemann, Boyko beauty school, AV Style, ЦУМ, Інтерфакс.

Інф. прес-служби ДП «МА «Бориспіль»

Share Button