Депутатів міської ради закликали вчасно приходити на сесії

5 грудня відбулася друга позачергова сесія Бориспільської міської ради. Депутати розглядали низку важливих питань для забезпечення нормальної роботи ради. Зокрема, затвердили регламент, положення про постійні комісії, затвердили кандидатури заступників міського голови, а також проголосували про утворення виконавчого комітету.

На порядку денному понад три десятки питань. Зазвичай таку кількість розглядали мінімум до обіду. Принаймні, така тенденція спостерігалася серед депутатів минулого скликання. Але не цього разу. Всі питання встигли розглянути за півтори години. До слова, секретар міської ради Владислав Байчас запропонував починати сесії рівно о 10.00, щоб не затягувати їх у часі. Депутати погодились. Ще одна зміна у проведенні засідань – реєструватися до початку сесії, а не після, щоб не втрачати час.

За більшість винесених на розгляд питань депутати голосували без зауважень і доповнень. Утім, до деяких проєктів були запитання. Зокрема, це стосувалося регламенту. Адже, відповідно до нього, деякі сесії проводитимуть у закритому режимі. Секретар наголосив, що це більше стосується пандемії, однак у цьому пункті регламенту нічого конкретно не сказано. Тож регламент ще мають доопрацювати і внести зміни. Сподіваємось, він вийде демократичним і з урахуванням інтересів громади.

Що стосується затвердження заступників міського голови, маємо такий результат:

першим заступником міського голови затвердили Миколу Корнійчука;

заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради затвердили Людмилу Ковальову, Сергія Лещенка, Тамару Матяш та Людмилу Пасенко;

на посаді керуючої справами виконавчого комітету міськради затвердили Людмилу Передерей.

На порядку денному також розглядали питання про утворення комісій, які займатимуться реорганізацією та передаванням майна територіальних громад тих сільських рад, що приєдналися до Бориспільської об’єднаної територіальної громади. Нагадаємо, йдеться про Сеньківську, Глибоцьку, Кучаківську, Любарецьку, Рогозівську та Іванківську сільські ради.

До важливих питань цієї сесії можна віднести й ті, що стосувалися затвердження організаційних структур та штатної чисельності різноманітних управлінь та структурних підрозділів, – соціальної сфери, культура, спорту тощо. Пов’язано це з тим, що відповідні підрозділи сільських рад приєднали до структури міста.

Серед іншого, управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради змінило назву. Відтепер це «управління культури». До того ж депутати проголосували за утворення управління молоді та спорту Бориспільської міської ради. Тобто замість одного управління маємо два.

Окремо варто наголосити, що на цій сесії планували розглянути проєкт рішення «Про встановлення територіального розподілу між депутатами Бориспільської міської ради». Однак це питання вирішили зняти з порядку денного. Мабуть, не всім депутатам був до вподоби запропонований варіант.

Павло МАГДЕНКО

Share Button