«ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА» ВИЯВЛЯЄ ПРАВОПОРУШНИКІВ

Взявши старт 17 листопада інспектори відділу безпеки дорожнього руху УПП у м. Борисполі спрямовують низку заходів на дотримання перевізниками вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів.

Зокрема, станом на 30 листопада, поліцейські оглянули 174 маршрутні автобуси, в одному з яких виявили технічну несправність – не працювала ліва фара в режимі ближнього світла фар у темну пору доби.

Наразі інспектори склали 21 адміністративний матеріал. Зокрема, за ст.121 КУпАП (порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки) та за ст.122 КУпАП (проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших ПДР).

Окрім того, поліцейські разом із перевізниками проводять наради, де наголошують на важливості неухильного дотримання ПДР та Правил перевезення пасажирів, необхідності своєчасного проходження обов’язкового технічного контролю, медичної перевірки водіїв тощо.

Патрульні й надалі перевірятимуть маршрутні транспортні засоби та у разі виявлення правопорушень відповідно реагуватимуть.

За інф. прес-служби УПП у м.Борисполі

Share Button