У Борисполі невідомий напав на продавця цукерок

НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ: подробиці для газети

У понеділок, 27 листопада, невідомий з ножем і пістолетом напав на продавчиню солодощів у Борисполі. Відбувалось все у невеличкому кондитерському магазинчику на Нижньому Валу. Продавчиня, якій вдалося відбитись від нападника, провела кілька годин у слідчого, а наступного дня вийшла на роботу.

«ТС» Людмила розповіла, чи був у зловмисника спільник, чому покупці не прийшли їй на допомогу та чи вірить вона в те, що нападника покарають.

«Ти думаєш я не вистрелю?»

У Людмили й досі тремтять руки. Де-не-де на них видно синці, бо з усіх сил тримала грабіжника, який погрожував їй ножем і пістолетом, вигукуючи: «Ти думаєш я не вистрелю, думаєш не вистрелю?».

Напад стався у понеділок близько 7.45.

Чоловік років сорока, у шапці і з натягнутим на обличчя светром, почав кричати, аби продавчиня віддала всі гроші – підійшов до прилавка, розбив скло. Людмила не розгубилася, намагалася його зупинити, чекаючи, що в магазин хтось зайде, та з усієї сили обома руками обхопила його зап’ястя і кричала, кричала, кричала…

«Зачинено, переоблік!»

Потім покупці розповіли, що підходили до магазину і навіть заглядали у вікно, але через рекламу на склі нічого не змогли розгледіти. Більше того, біля входу стояв ще один чоловік, який запевняв усіх, що «зачинено, бо переоблік».

Людей на вулиці ставало більше і нападник злякався – відступив, у бік продавчині полетів ніж… Жінка бачила, як він тікав. Одного з покупців вона попросила викликати поліцію.

Жити стало дуже небезпечно

Потім були слідчі дії, три години у слідчого. Людмилі дали цілу «книгу», де зібрано фото зловмисників, але свого нападника вона там не знайшла.

Жінка не йме великої віри, що злочинця знайдуть, як і досі не знає, де взялися сили, щоб відбитись: «Чи боялась за своє життя? У мене десь взялося стільки люті на нього, адже ростуть діти, внуки і як далі жити в такому світі, коли серед білого дня до тебе може прийти якась погань?».

Свого нападника продавчиня описала так: у нього затягнуті скули, довгий ніс, розплескані губи, сіро-голубі очі. Більше вдалось «побачити» відеокамері – записи з якої вже опрацьовують правоохоронці. Проте спільника Людмила впізнала: він кілька разів з’являвся біля магазину.

До слова, під час нападу у магазині не було встановлено «тривожну кнопку», але нині це питання вирішують.

Правоохоронці підтвердили факт злочину. Наразі тривають слідчі дії.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button