Керівник центрального відділення поштового зв’язку Світлана Мелешко: «У Борисполі передплата не буксує»

У Борисполі передплата не буксує, а йде в ногу з минулим роком, так запевняє керівник Центрального відділення поштового зв’язку № 11 Світлана Мелешко. Попри нестачу листонош і певні труднощі через реорганізацію, на пошті закликають бориспільців не відмовлятися від передплати газет і журналів. Спільними зусиллями періодику і кореспонденцію буде доставлено.

Окрім того, за словами С. Мелешко, планують збільшити замовлення на продаж видань уроздріб. Більше про те, коли пошта почне приймати комунальні платежі, як заробляти на пошті та чи отримають співробітники обіцяні владою 7 тис. грн зарплатні, керівник ЦПЗ розповіла журналісту «ТС».

— Пані Світлано, наших читачів дуже турбує питання передплати, зокрема доставки газет до поштових скриньок. Можете їх заспокоїти?

— Питання передплати у Борисполі не пробуксовує – ми йдемо в ногу з минулим роком. Так, нам і досі бракує листонош, але, сподіваємось, після підвищення рівня зарплатні це питання вирішиться. Також плануємо збільшити замовлення періодичних видань на продаж уроздріб. Тож, за бажанням, людина може або купити газету у нас, або замовити доставку того чи іншого номера.

Якщо у Борисполі бракує листонош, то у Пролісках взагалі немає ані листоноші, ані завідувача…

— Ми працюємо над цим. В інших районах нерентабельні відділення зв’язку в селах закриваються. У Бориспільському районі про таку загрозу не йдеться.

Усе впирається у зарплату?

— Так, адже можемо запропонувати начальнику відділення 3,5 тис. грн, а, наприклад, працівникам інших професій за менш відповідальну роботу платять не менше 7 тис. грн.

Не так давно влада обіцяла підняти співробітникам пошти зарплати до 7 тис. грн. То підняли чи й досі планують?

— Столичним листоношам підняли зарплати з 1 листопада, а нам пообіцяли з 1 грудня. Проте, наскільки значним буде підвищення, поки невідомо.

Інформація про підвищення зарплат до 7 тисяч нам взагалі не надходила, але все може бути. До слова, кожен оператор чи начальник і так може  заробити високу зарплату – знайшовши корпоративного клієнта або запропонувавши певні тарифи чи послуги – як то «пошта експрес» чи «пошта кур’єр».

Чи заробляють у вас більше? Яка межа?

— Так! Ми заохочуємо навіть тих, хто «переведе» до нас пенсіонера, який раніше обслуговувався у банку. Послуг багато, а отже, і можливостей заробити теж.

Можливість — добре, але чи заробляють? Чи заробляють тут 7 або хоча б 5 тис. грн?

— Так, ті, хто працював із посилками. Як буде далі – побачимо.

Уже було багато розмов про скорочення, коли чекати?

— Якщо людину скорочують, то їй про це повідомляють за два місяці. Поки жодних повідомлень не надходило.

Під час реорганізації пошта практично не приймала комунальні платежі, а як сьогодні?

— Ми отримали вже касові апарати після їх переоформлення, нині програміст налаштовує ЦПЗ і скоро все запрацює у звичному режимі.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

НАСАМКІНЕЦЬ. Сподіваємося на вашу прихильність, шановні читачі, й обіцяємо, зі свого боку, робити все можливе, щоб газета й надалі була цікавою, корисною, інформативно насиченою, вашим реальним захистом і підтримкою та вчасно надходила до ваших скриньок. Наразі триває передплатна кампанія, і кожен передплачений вами примірник газети стане вагомою підтримкою для нашого колективу.

Share Button