«ОБЕРИ МАЙБУТНЄ»: ПІВФІНАЛ І ДРУГЕ МІСЦЕ НАШИХ «КАНДИДАТІВ…»

Минулого четверга у приміщенні Переяслав-Хмельницького районного будинку культури відбувся обласний півфінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє-2017», які стали переможцями відбіркових етапів міських та районних змагань. У заході взяло участь вісім команд: міст Бориспіль, Березань, Бровари, Баришівського, Яготинського, Згурівського районів та дві команди, які представляли Переяславщину.

За умовами конкурсу, команди-учасники повинні були презентувати професії зі сфери сільського господарства та актуальні на регіональному ринку праці. До уваги журі та глядачів було представлено професії «будівельник», «вантажник», «дояр», «продавець», «ветеринар», «пожежник».

Дотепні жарти, музичне оформлення, яскраві костюми та дитяча безпосередність змусили глядачів по-новому подивитись на звичайні професії.

За підсумками балів переможцями І місце у півфіналі здобула команда «ВООМ» Переяслав-Хмельницької ЗОШ № 5, ІІ – у команди «Кандидати в депутати» м. Бориспіль, ІІІ – у команди «Бригада» Яготинського району.

Команда «ВООМ» візьме участь у фінальній грі обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє», яка відбудеться 12 грудня в м. Буча.

За інф. прес-служби КОДА

Share Button