ПЕРША УСТАНОВЧА: ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ ОБРАЛИ ГОЛОВОЮ АНТОНА МОТРИЧА

Третього грудня до великої зали засідань на першу сесію Бориспільської районної ради VIII скликання з’їхалися депутати з усього району. Адже нині у зв’язку з укрупненням районів, затвердженим Кабінетом Міністрів України, у його складі територій Бориспільської міської, Вороньківської сільської, Гірської сільської, Дівичківської сільської, Золочівської сільської, Переяславської міської, Пристоличної сільської, Студениківської сільської, Ташанської сільської, Циблівської сільської, Яготинської міської територіальних громад (з адміністративним центром у місті Борисполі). Тож кожен з новообраних депутатів і представляв свою територіальну одиницю.

На порядку денному питання: про початок повноважень депутатів Бориспільської районної ради VIII скликання; про обрання тимчасової президії та лічильної комісії Бориспільської районної ради VIII скликання та голови Бориспільської районної ради; про утворення і затвердження постійних комісій Бориспільської районної ради VIII скликання та обрання їх голів, а також про початок реорганізації Переяслав-Хмельницької та Яготинської районної ради Київської області шляхом приєднання до Бориспільської районної ради Київської області.

Детальніше про роботу установчої сесії читайте в наступному номері «ТС», а поки що повідомимо: головою Бориспільської районної ради VIII скликання обрано депутата Антона Мотрича, якого у нашому районі добре знають. До сьогодні він обіймав посаду керуючого справами Бориспільської районної ради, був депутатом райради VII скликання.

 

Share Button