Сергій МІЩЕНКО: «Працюю з людьми і для людей. І коли бачиш результат, отримуєш велике задоволення»

ДОВІДКА, «Старинська птахофабрика» ― одна з двох батьківських птахофабрик агроіндустріального холдингу МХП й одне з найбільших підприємств такого типу в Європі. Головне завдання підприємства ― вирощування племінного поголів’я курей з метою отримання якісних інкубаційних яєць. СТОВ «Старинська птахофабрика» засновано 11 травня 2000 року. З 2002 року підприємство входить до складу компаній МХП.

1 квітня 2017 року «Старинську птахофабрику» очолив новий керівник — Сергій Міщенко. Це його п’яте місце роботи в МХП і четверте підприємство компанії, де він обійняв посаду директора. Має дві освіти – військову і юридичну. Здавалося б, ці дві професії зовсім не сумісні із сільським господарством. А виявилося, що саме знання військового та юриста допомогли Сергію Васильовичу досягати в житті неабияких висот.

Останнє місце роботи – ПрАТ «Миронівська птахофабрика». За період роботи С. Міщенка директором підприємства, воно посіло перше місце за виробничими показниками. Наступний його щабель – «Старинська птахофабрика», де за нетривалий час його керівництва вже відбулися вагомі зміни та реструктиризація виробничого процесу:

 

— Аби отримати добрі результати у вирощуванні бройлерів, треба мати  якісне інкубаційне яйце, — навіть не чекаючи моїх запитань, першим розпочав розмову С. Міщенко. — Минулого року птахофабрика недовиконала план майже на 12 мільйонів штук яєць. Коли я очолив підприємство, недовиконання вже становило 3,5 млн. шт. До кінця липня підприємство вийшло на нуль, і наразі маємо в плюсі понад 1 млн. шт. яєць.

Мене, в першу чергу, цікавлять показники виробництва – те, над чим нині працюємо з новою командою. Коли очолив птахофабрику, з підприємства звільнилася частина спеціалістів. Було нелегко. Зі мною прийшли головний ветлікар і технолог. Решту керівників знайшли серед молодих спеціалістів, які були готові приступити до роботи і виконувати її на «відмінно». Результати не забарилися. Це підтверджують і директори бройлерних птахофабрик, куди направляємо яйце. За нашими виробничими показниками, ситуація покращується. Наприклад, якщо плановий показник виведення птиці з нашого яйця становить 81 відсоток, то на сьогодні він сягає 85,8%. За нашими масштабами і обсягами ця цифра є досить серйозним досягненням.

— Сергію Васильовичу, підприємство має понад 2,5 тис. договорів з орендодавцями землі. Чи сумлінно виконує свої договірні зобов’язання?

— До складу СТОВ «Старинська птахофабрика» входить приватне підприємство «Агрофірма «Веселинівка», що спеціалізується на обробітку земель сільськогосподарського призначення та вирощуванні різних сільгоспкультур.

Минулого року орендна плата за пай становила 2500 грн, або 1 тонну зерна (500 кг пшениці та 500 кг кукурудзи). Цього року прийнято рішення підвищити розмір орендної плати до 5500 грн за пай, або ж 1,5 тонни зерна, з можливістю видавання авансової орендної плати. Як бачите, ми не втрачаємо своїх орендодавців. Люди задоволені.

Давайте поговоримо про колектив, умови та оплату праці на підприємстві. Нестачу яких спеціалістів відчуваєте сьогодні найгостріше?

— Коли приступив до виконання посадових обов’язків, виявилося, що на птахофабриці шестиденка. Шість днів на тиждень люди трудяться і лише один день — на відпочинок. Але без повноцінного відпочинку не буде добрих результатів. Тому найперше, що зробив, – перевів роботу птахофабрики на п’ятиденку. Ми також провели оптимізацію кадрів. Якщо раніше, припустимо, аби перевести роботу на п’ятиденний цикл, штат птахофабрики мав становити понад 2 тис. працівників, то після оптимізації зрозуміли: буде достатньо 1600 людей. Повністю змінено підхід в управлінні, стала більш вузькою спеціалізація працюючих. Тобто люди конкретно знають, за що вони відповідають, за яку ділянку роботи.

Ми дали працівникам розуміння: за якісну роботу — і відповідна заробітна плата. Одне слово, скільки зробив – стільки й заробив. Щодо зарплатні, вона значно зросла, приблизно на 35 відсотків. Середня заробітна плата на підприємстві становить 7800 гривень чистого доходу.

На сьогодні радо приймемо до себе на роботу інженерів, слюсарів та ін. У нас на підприємстві працює HR-відділ, що запрошує на роботу людей із усієї України. Відверто кажучи, мені не дуже подобається такий підхід. Мабуть-таки, відмовимося від цих послуг і з початку нового року обходитимемося тими людьми, які проживають у нашому регіоні.

Які соціально-побутові умови створено для працівників на птахофабриці?

— Минуло мало часу, аби говорити про поліпшення соціально-побутових умов для наших людей. Адже основний курс тримаємо на зміну та реструктуризацію виробничого процесу. Однак і похвалитися є чим: повністю зробили капітальний ремонт їдальні, закупили нове сучасне обладнання, змінили меню. Звісно, поліпшилася і якість харчування.

Ми продовжуємо практику надання своїм працівникам соціального житла. Наступного року плануємо добудувати будинки у Веселинівці Баришівського району та в Сошникові. У Мазінках Переяслав-Хмельницького району та Васильках завершили ремонт гуртожитків. Наразі ремонтуємо й утеплюємо гуртожиток у Мирному.

Соціальна відповідальність бізнесу — це не лише створені робочі місця та вчасно сплачені податки, а й постійна турбота про людей, землю. Чи продовжуєте розвивати соціальну інфраструктуру на території сільських рад, де розміщені ваші пташники?

— Ми тісно співпрацюємо із сільськими громадами. Укладено соціальні угоди з  сільськими радами, на території яких здійснюється виробнича діяльність, – із розрахунку 50 тис. грн на рік за один майданчик. Тобто маємо 27 майданчиків, і 1 млн 350 тис. грн йде на села. Сільські голови разом з депутатським корпусом вирішують, куди спрямувати ці кошти першочергово.

Окрім того, забезпечуємо продукцією власного виробництва школи, дитсадки, медичні установи, військову частину 3070 Нацгвардії України, що в Старому. Будуємо та ремонтуємо дороги, беремо активну участь у соціально-економічному і культурному житті населених пунктів. Якщо минулого року у розвиток соціальної інфраструктури птахофабрика інвестувала близько 788,5 тис. грн, то станом на 1 листопада 2017 року — 1 млн 846 тис. грн.

Насамкінець, про режим і стиль життя. Які вони у Вас?

— Зранку до вечора я на роботі. Тут минає майже все життя. Ще звечора планую майбутній день. Сівши зранку в машину, вже розумію, що маю зробити. А для кого і як, сумнівів немає. Бо працюю з людьми і для людей. Отримуєш велике задоволення, коли бачиш результат.

 

«Старинська птахофабрика» продовжує бути на рівні. Не переводяться тут і давні традиції  — пошанування кращих працівників, стимулювання їх до нових висот. Нещодавно на сільському стадіоні у Мирному відзначали 17-ий день народження «Старинської…». А днями — збере трударів Мирненський будинок культури, де разом святкуватимуть День працівників сільського господарства.

«З нагоди професійного свята хочу побажати працівникам Старинської птахофабрики та всім аграріям Бориспільщини насамперед миру — це сьогодні найбільше хвилює нас, українців. А ще благополуччя, здоров’я, стабільності, аби всі ми могли планувати своє життя на майбутнє і вірити, що воно буде неодмінно кращим. Зі своєї сторони, ми будемо працювати ще потужніше та впевненіше».

Алла БОГУШ, директор районного радіомовлення

Share Button