Діамантовий тиждень в «Борисполі»: Київські митники затримали діамантову кур’єрку з 50,5 грамами каміння на 17 мільйонів гривень

Київською митницею Держмитслужби вдруге за тиждень в зоні митного контролю Міжнародного аеропорту «Бориспіль» виявлено спробу перемістити коштовне каміння на собі.

Маючи попередню оперативну інформацію щодо можливого незаконного ввезення коштовного каміння, митники особливо пильно чатували на одну з пасажирок рейсу з Дубаї.

Цього разу кур’єром білих і чорних діамантів з ОАЕ виявилася наша 55-річна співвітчизниця.

Чотири пакетики з чорним камінням загальною вагою 5,09 грамів було виявлено під час митного огляду в її жіночій сумочці. На додаткові запитання митників, чи все каміння вона пред’явила, пасажирка відповіла, що іншого не має.

І лише після попередження про застосування щодо неї виняткової форми митного контролю – особистого огляду, пасажирка дістала з кишень джинсів, у які була одягнена, ще 34 пакетики з білим прозорим камінням загальною вагою 45,46 грамів.

З попереднього фахового висновку все виявлене є нічим іншим, як діамантами різного розміру та походження.

Пані скористалася для проходження митного контролю «зеленим коридором», чим гарантувала, що не має предметів, обов’язкових до декларування.

Письмової декларації перед початком митного контролю жінка не заповнювала, за консультацією до митників не зверталася.

Стосовно громадянки Київською митницею Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил.

Каміння вилучено до винесення судом рішення у справі.

Виявлення стало можливим у співпраці з ГУ БКОЗ СБУ в Київській області та УРВ ОКПП «Бориспіль».

ПРЕССЛУЖБА КИЇВСЬКОЇ МИТНИЦІ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ

Share Button