ТОП-3 простих способи передати покази електролічильника енергетикам Київщини

ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості сервіси передавання показів електролічильника та закликає ними вчасно користуватися. Вони 100% дистанційні та виключають необхідність відвідувати офіси компанії. Що в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції в країні та світі є нагальною вимогою до сучасних сервісних компаній.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує своїм клієнтам про необхідність щомісяця (з 1 по 3 число) передавати покази лічильників. Завдяки цьому формуються коректні нарахування в платіжках. Якщо покази регулярно і вчасно не передавати, то сума до сплати розраховується, виходячи із прогнозного, а не фактичного споживання.

Загалом для передавання показів лічильників в компанії існують ТОП-3 простих дистанційних сервіси:

особистий кабінет* на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;

кол-центр. Залишити покази тут можна в автоматичному режимі, виконуючі голосову інструкцію. Для цього слід зателефонувати за номерами (044) 459 07 40, (067) 495 70 40, (093) 495-70-40 або (099) 495-70-40;

мобільний додаток «Мережі онлайн».

*Зверніть увагу, що з 29 до 6 числа включно «Особистий кабінет» працює в режимі обмеженої функціональності та відсутня можливість у цей період створювати нову реєстрацію.

До слова, з початку карантину фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відповіли більше, ніж на 800 тисяч запитів, пов’язаних з розподілом електричної енергії.

Відділ комунікацій ДТЕК Київські регіональні електромережі

 

Share Button