«Яблучний» сезон: в Залі офіційних делегацій «Борисполя» митники вилучили 22 «Apple»

Чергову спробу ввезти гаджети останнього покоління без митих платежів зафіксовано працівниками Київської митниці Держмитслужби в Залі офіційних делегацій Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Сім новеньких Iphone 12, тринадцять Iphone інших моделей і шість планшетів Ipad без упаковки намагався з порушенням ввезти в Україну з ОАЕ наш співвітчизник.

Оскільки чоловік обрав для проходження митного контролю «зелений коридор», це мало означати, що переміщувані ним товари не підлягають оподаткуванню митними платежами.

Також під час проходження митного контролю на запитання митників чоловік повідомив, що не має з собою товарів, які потрібно письмово декларувати.

Незадекларовані гаджети інспекторами митниці виявлено під час перевірки багажу громадянина на сканері.

Згідно вітчизняного законодавства пасажиру було пропущено як особисті речі «Iphone»  10 XR і «Iphone» 10 Х, та 2 вживаних планшети «IPad».

За протоколом про порушення митних правил вісімнадцять «Iphone» та два «IPad» за ст. 471 Митного кодексу України вилучено до рішення суду.

Вартість вилученого буде встановлено додатково, але вже зараз можна стверджувати, що вона становитиме біля півмільйона гривень.

Пресслужба Київської митниці Держмитслужби

 

Share Button