«Нехай не згасне віра у щедрість людської доброти»

Напередодні Дня працівника соціальної сфери зала районної ради зібрала представників соціальних служб Бориспільщини – управління соціального захисту населення, Бориспільського об’єднаного управління Пенсійного фонду, Міськрайонного  центру зайнятості, Фонду соціального страхування, територіального центру з надання допомоги одиноким, працівників Стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян, що в Ревному. Одне слово, шанували тих, хто йде на допомогу не за службовим обов’язком, а за покликом серця.

Працівників соціальної сфери вітали перший заступник голови РДА Руслан Садовський та заступник голови райради Іван Недогибченко. Саме вони і виконали почесну місію нагородження. З нагоди професійного свята нагороди, іменні подарунки та квіти отримали начальник управління соцзахисту РДА Інна Мисловська, головний спеціаліст районного управління соцзахисту населення Віра Габінська, фахівці  із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Кошевдіна, Альона Луценко, Віта Боровицька, соціальні працівники – Надія Охріменко з Сошникова, Оксана Хамбір із Сеньківки (на фото разом з Русланом Садовським та Іваном Недогибченком), Ніна Литвиненко з Процева, Аліна Нестеренко з Гнідина; Валентина Полубейник, Наталія Гойко, Ольга Головаха, які трудяться у відділенні стаціонарного догляду с. Ревне; Світлана Рябець, Тетяна Старостенко, Ірина Жеревчук з Бориспільського об’єднаного управління Пенсійного фонду; Олена Потайчук та Людмила Неїжко з міськрайонного центру зайнятості; головний спеціаліст Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування Катерина Огієнко.

Музичні дарунки для винуватців свята підготували  викладачі Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел, вихованці школи сучасної хореографії «Діем-денс» та дитячої музичної школи с. Щасливе. Гарний настрій і чи не найбільше оплесків отримали в нагороду Вероніка Кияшко і Назарій Носенко.

Алла БОГУШ, директор районного радіомовлення

Share Button