Кому дістанеться новий спорткомплекс? — депутати вирішать наступного пленарного засідання

32 сесія Бориспільської міської ради розпочалася опівдні 12 жовтня. З порядку денного розглянули не більше двадцяти питань, все інше перенесли на наступне засідання. Зареєструвалося 33 бориспільських обранці. Традиційно міський голова Анатолій Федорчук привітав іменинників, які святкували день народження у міжсесійний період.

Розпочалася сесія із жвавого обговорення питання, яке не на жарт збурило бориспільську громаду – перереєстрація ДП «МА «Бориспіль». А. Федорчук зауважив, що завдяки народному віче, що відбулося 10 жовтня під стінами РДА, процес вдалося призупинити. Шукали шляхи розв’язання проблеми й під час зустрічі на обласному рівні. За словами міського голови, прийнято попереднє рішення частину податків все ж залишати місту. Цифра коливатиметься в межах 40-60 відсотків, залежно від кількості працюючих в аеропорту жителів Борисполя. Питання розглядатимуть уже на рівні Міністерства фінансів України.

Свою громадську позицію з цього приводу вислови секретар міської ради Ярослав Годунок, депутати Валерій Мартишко, Ілля Луців та ін.

Далі депутати перейшли до порядку денного, затвердивши його в цілому. Проголосували за зміни до бюджету міста Борисполя на 2017 рік, виділили додатково кошти на соціальну, освітню та культурну сфери, на ремонт доріг та житлових будинків. Зокрема, 2 млн 500 тис. грн на придбання автовишки для КП «ВУКГ», 600 тис. грн – на закупівлю гудронатора для КП «ЖРЕУ», 130 тис. 378 грн – на виготовлення проектно-кошторисної документації для встановлення пожежної сигналізації у школах, дитсадках, Будинку творчості, ЦТТ «Евріка» тощо.

Окрім матеріальної допомоги незахищеним верствам населення Борисполя, бориспільські обранці вирішили виділити 56 тис. грн дітям, хворим на діабет.

Депутати затвердили нові адміністративні послуги, що надаються через Центр надання адміністративних послуг міста Борисполя. Відтепер тут можна погодити маршрут руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів та отримати дозвіл на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні.

Також депутати проголосували за надання дозволу виконавчому комітету міської ради на передавання інших необоротних матеріальних активів в оренду Бориспільській центральній районній лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. А саме – за 1 гривню щорічно в оренду ЦРЛ передають два апарати штучної вентиляції легенів вартістю 564 тис. грн. Водночас Центр отримає 40 банкеток для сидіння загальною вартістю 32 тис. 600 грн.

Питання передавання нового спортивного комплексу, що розміщується на території ліцею «Дизайн-освіта» ім. Павла Чубинського по вул. Головатого, на баланс Бориспільської ДЮСШ також спричинило жваву полеміку серед депутатів. Думки бориспільських обранців розділились.

Володимир Мельник зауважив, що це питання недостатньо розглянуто на комісіях, тому його необхідно відтермінувати для до вивчення. Насамперед слід врахувати думки батьків, громади, депутатського корпусу, педагогічного колективу та дирекції закладу.

Володимир Шалімов запропонував подати питання на розгляд освітянською комісією.

Михайло Шкоруп наголосив, що спортивна школа наразі переповнена, із сьомої години ранку й до одинадцятої вечора тривають заняття, тому їм конче необхідне приміщення спортивного комплексу після 16.00, що дасть змогу розвантажити гуртки з чотирьох видів спорту.

Директор ліцею Лариса Власенко підкреслила, що спортивний комплекс побудовано на землі, яку передано ліцею в постійне користування, тож він має бути на балансі навчального закладу. Спортивна школа зможе орендувати це приміщення, уклавши відповідний договір.

А. Федорчук, в свою чергу, наголосив, що у будь-якому разі права дітей не буде порушено, навпаки, і учні ліцею,  і вихованці спортивної школи матимуть змогу займатися в новому спорткомплексі.

Міський голова додав: «Депутати і громада виступають за те, щоб із самісінького ранку й до шістнадцятої години, оскільки учні ліцею займаються в першу зміну, ця спортивна зала повністю належала ліцею, а вже потім там мають займатися діти, молодь і дорослі, починаючи з шістнадцятої години і до опівночі».

Однак за це питання так і не проголосували, його ще будуть вивчати і обіцяють винести на розгляд наступної сесії.

Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button