Зеленському довіряють 46% українців – «Рейтинг»

ОПИТУВАННЯ. Рейтинг довіри до політиків очолює президент Володимир Зеленський, якому довіряють 46% українців, 51% – не довіряють. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 15-17 листопада 2020 року.

Водночас, згідно з опитуванням, голові Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 32% опитаних і 36% – не довіряють, ще 26% не знають його.

Лідеру парламентської фракції ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко довіряють 25% респондентів, 72% – не довіряють. Співголові фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрію Бойку довіряють 24% опитаних, 52% – не довіряють. Експрезиденту, народному депутату Петру Порошенку довіряють 23%, 74% – не довіряють.

При цьому міністру внутрішніх справ Арсену Авакову довіряють 22% опитаних, 67% – не довіряють. Прем’єр-міністру Денису Шмигалю, згідно з опитуванням, довіряють 18%, 54% – не довіряють, майже чверть не чули про такого. Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову довіряють 19%, 36% – не довіряють (41% не знають такого), голові Офісу президента Андрію Єрмаку довіряють 12%, 43% – не довіряють (40% не знають такого), генпрокурору Ірині Венедиктовій довіряють 9%, не довіряють – 38% (майже 50% не чули про неї).

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.

 

 

Share Button