Гриби вдома: як виростити та смачно замаринувати

Ця осінь дуже тішила грибами. Певно кожен другий побував у лісі й повернувся з «тихого полювання» з неабиякою здобиччю. Соцмережі аж тріщали від знімків повних кошиків: опеньок, лисичок та красенів білих.

Збирання грибів для Олесі Браславської справжня насолода. Одна її вилазка до лісу – і вдома все начиння заповнене грибами. Останнього разу привезли стільки, що й ванну можна було б доверху засипати. Проте Олеся вправна не лише в збиранні, а й приготуванні. Читачам «ТС» вона повідала свої секрети «тихого полювання», поділилася рецептами смачних страв, а також розповіла лінивим, як не ходити в ліс, але мати вдома гриби.

«Зараз така пора, що в лісі можна знайти багато різних грибів: білі, польські, маслюки, опеньки. Але запам’ятайте, якщо білі та польські можна знайти лише в лісі, то опеньки пошукайте біля ставків, у лісосмугах і садах», – розповідає жінка.

До слова, декілька років тому Олеся вирощувала гриби навіть удома. За її словами, це ідеальний варіант для тих, хто не має часу на поїздки до лісу або ж просто лінується. Ідею жінка підгледіла в Інтернеті.

ГЛИВИ У МІШКАХ. «Ми замовили мішки з готовою сумішшю. І все, що було потрібно, –  це зберігати їх в прохолодному середовищі та щодня поливати. Оскільки ми живемо у власному будинку, то « чудо-мішки» зберігали у підвалі. Наші «вешенки» (українською правильно гливи) настільки прижилися, що врожай збирали двічі на тиждень! Та потім настала зима і наші мішки разом з грибами відсиріли від холоду та вогкості», – ділиться досвідом Олеся.

Ще одна пристрасть жінки – кулінарія. Вона знає безліч рецептів страв, у яких коронний інгредієнт – гриби. Тож якщо ви теж зібрали повнісіньку ванну білих чи опеньків і не знаєте, що робити з ними, Олеся має для вас кілька порад.

МАРИНОВА, СУШЕНІ, КВАШЕНІ. «Мені дуже смакують мариновані гриби. Щоб їх приготувати, спочатку добре чищу, потім  кілька разів ретельно перемиваю в теплій воді. Відварюю та промиваю. Далі варю разом з перцем, лавровим листом, додаю сіль та оцет. На смак перевіряємо воду – вона має бути кисло-солоною, адже гриб ще не встиг набути певного смаку.

Також є й інші способи замаринувати: наприклад, після того, як гриби почистили  та  помили, зваріть, лише посоливши на свій смак. Зваривши, злийте воду та розкладіть  грибочки  по банках. Далі в кожну банку покладіть лавровий листок, часник, перець в горошку. Потім залийте розсолом та поставте стерилізуватися на 20-30 хвилин. Все, можете закручувати!

Також полюбляю сушити гриби, аби потім додавати до своїх страв. Для цього використовую спеціальний пристрій – сушку. А в кого її немає, можете використовувати звичайне деко – викласти грибочки, посолити і відправити в духовку на 10 градусів на 3 години. Потім нехай трохи відпочинуть і ще три години просушаться. І так десь із добу.

Ще одна з моїх слабкостей – квашені гриби. Коли квашу капусту, то разом з морквою, цибулькою також кладу і варені грибочки, ось вам і ввесь секрет», – посміхаючись, резюмує господиня Олеся.

Марина ГРИЦЮК, «ТС»

Share Button