В Україні ввели «пріоритетні години» для людей похилого віку у магазинах

Зміни до постанови Кабінету Міністрів про карантин, які вводять «Пріоритетні години» для людей літнього віку, вступили в дію й мають на меті зниження рівня інфікування груп ризику. Про це під час ефіру телеканалу «Україна 24» сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє сторінка Міністерства охорони здоров’я у Фейсбуці.

«Люди літнього віку відносяться до групи ризику. Тому важливо, аби вони якомога менше контактували з оточуючими, адже відсоток летальних випадків найбільший саме серед людей старших 65 років. «Пріоритетні години» діють з 10:00 до 12:00. Ініціатива триватиме на період карантину. Сподіваюсь, що всі заклади торгівлі і послуг дотримуватимуться цього», – сказав Степанов.

Нагадаємо, згідно з рішенням уряду, з 00:00 14 листопада в Україні почав діяти карантин вихідного дня, який триватиме щонайменше до кінця осені. Під час карантину забороняється приймати відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо); приймати відвідувачів у ТРЦ та в інших закладах розважальної діяльності, спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах; заборонено діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів.

Share Button