ДО ФОТОКОНКУРСУ ЧЕРЕЗ ПОЛОГОВЕ І СМІТНИК

Фотоконкурс «Моя Україно!» вже вкотре засвідчує – дитячій фантазії немає меж. У пошуках ексклюзиву очима дітей особисто автор цих рядків щораз по-новому відкриває Бориспіль. Лишень заради одного з портретів відвідала пологове відділення. Фото залишеної десятиденної Маші моя учениця Аліна фіксувала близько 20 хвилин. Так непомітно — і ми стали зірками. Через якихось дві-три години з легкої руки завідуючого Юрія Черних у соціальних мережах з’явилася світлина «солодкої парочки», що з-за дверей фіксує мить перших днів життя немовляти, яке тримає лікар.  «Марія» – назва символічна. І хоча на місцевому рівні фото відзначили, на області «портрет» представлятиме інша робота.

А серед усього, що запам’ятається найбільше, – смітник. Скромно принишклий неподалік аеропорту, завдяки нашим потугам на три години він перетворився у фотозону. Демонструючи дівочу вроду на тлі несвіжих навалів, ми впевнено йшли до своєї мети: портрета, мікрофотографії, натюрморту.

Якщо ж говорити про цьогорічний конкурс 9 жовтня у ЦТТ «Евріка» – це й справді неперевершено. Від самих лишень пейзажів неможливо було відвести очей. І можу уявити, який шлях довелося подолати колегам, тим паче, що перелік запропонованих номінацій значно збільшився. Цьогоріч діти, окрім вищеназваного, готували побутові або жанрові фото із використанням програми Adope Photoshop, архітектуру, флору і фауну, репортажні, позажанрові. Члени журі працювали декілька днів, оскільки запропоноване на всіх стінах закладу змушувало обирати краще серед кращого. Попереду обласний етап, і хто знає, можливо, саме наші діти представлятимуть Бориспіль на рівні України?

Тетяна Підгурська, керівник гуртка журналістської майстерності «Слово» при БДЮТ «Дивоцвіт»

Фото: Все в наших руках і початок, і кінець. Робота, яка представлятиме Бориспіль на області у номінації Натюрморт. Автор – Вероніка Гуржій

Share Button