КИЇВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 85-річчя

Урочистості з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області «Благословенна Київщино моя» відбулися 24 вересня в мальовничому Ірпені.

Офіційна частина святкування Дня Київщини відбулася у вигляді великого ярмарку-виставки на центральній площі та святкового концерту за участі учасників Всеукраїнського фестивалю «Яскраві діти України» і популярних українських виконавців. До цього на малій сцені присутніх вітали колективи з усіх районів та міст обласного значення, серед яких бориспільські народний ансамбль танцю «Міленіум», народний фольклорний аматорський ансамбль «Травневі роси» і танцювальний колектив «Бориспільські молодички».

Бориспільщину представили делегації від м. Бориспіль на чолі з в.о. міського голови Миколою Корнійчуком та Бориспільського району на чолі з керівником апарату РДА Іриною Тур. І місто, і район вітали голову КОДА Олександра Горгана біля своїх презентаційний наметів хлібом, сіллю і піснею, а ще розповідали про здобутки своїх громад. Натомість очільник Київщини залишив побажання у монументальній Книзі відгуків і пропозицій Борисполя.

На адресу Київщини привітання надійшли від уряду України, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, президента Петра Порошенка.

Кращих жителів області відзначили державними нагородами, високими званнями та відзнаками. Так, орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала Катерина Корнійко, учасниця Революції Гідності, мешканка Борисполя. Указом президента України знаним жителям області було присвоєно почесні звання. Також від глави держави надійшли вітання і Героям України.

Губернатор Київщини нагородив переможців конкурсу-фестивалю «Гостинна Київщина», в якому взяло участь 37 адміністративних одиниць усіх районів і міст. За кращі здобутки громад, популяризацію народного мистецтва і презентацію національних та місцевих страв диплом 3-го ступеня й 10 тис. грн отримав Переяслав-Хмельницький район, диплом 2-го ступеня і 20 тис. грн – громада Борисполя, перше місце і 30 тис. грн – у Вишгородського району. Усі інші райони і міста відзначені дипломами і преміями.

Продовжилися урочистості з нагоди відзначення Дня Київщини святковим концертом, у якому виступили найкращі учасники і переможці конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» і народна артистка України Тіна Кароль.

Завершилося святкування 85-річчя утворення Київської області яскравим феєрверком.

Інф. «ТС»

Share Button