Стартував осінній призов-2017

З 1 жовтня розпочинається осінній призов, який триватиме до кінця листопада. Призовний вік у країні — 20-27 років. У Бориспільському районі вже затверджено склад призовної та медичної комісій.

Згідно з розпорядженням голови РДА від 22 вересня 2017 року № 600 «Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2017 року», Бориспільському об’єднаному військовому комісаріату та виконкомам сільських рад необхідно організувати та провести призов та відправлення на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань громадян України чоловічої статі, які до дня відправлення досягли 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Головному лікарю ЦРЛ Олександру Щуру здійснити комплекс медичних заходів з проведення медичного обстеження призовників згідно з діючими наказами та інструкціями. Головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги Денису Хурсі — забезпечити необхідну кількість вакцини для проведення щеплення призовників. В. о. начальника відділу молоді та спорту Антоніні Веклич — провести тестування з фізичної підготовки призовників (за вимогою Бориспільського ОМВК).

Виконавчі комітети сільських рад, керівники підприємств усіх форм власності, установ, організацій району,  згідно з розпорядженням, мають надавати всебічну допомогу Бориспільському військовому комісаріату в організації призову та відправлення чоловіків на дійсну строкову військову службу, забезпечити участь призовників в районному заході з фізичного тестування (за умови проведення), оповіщати призовників про їх виклик в ОМВК і забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом.

Відповідно до п. 3 ст. 30 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» начальнику Бориспільського відділу поліції ГУ НП в Київській області Андрію Гудімі доручено своєчасно вживати заходи з розшуку та доставлення призовників, які ухиляються від проходження призовної комісії та медичного обстеження.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

 

Share Button