ОНОВЛЕНИЙ ТИР: НА ПРОФЕСІЙНОМУ ТА БЕЗПЕЧНОМУ РІВНІ

Після капітальної реставрації у Борисполі відкрито оновлений тир. Відтепер кожен, від малого до великого, хто хоче відпрацювати як мінімум точність, швидкість та влучність, як-то кажуть, – ласкаво просимо. Ідейний натхненник директор ТОВ «ДЕНМАРК ІНВЕСТ» Олександр Денисов  зауважує: «Треба вчити молодь, а дорослим давати змогу вдосконалювати вже напрацьоване, тим паче, що нині в країні непростий час».

Побудований ще у 70-их роках на території військкомату, тир потребував ремонту, от тільки все «впиралося» у кошти. На запитання «Скільки?» — пан Олександр відповів скромно: «Багато».

Право перерізати червону стрічку надали бориспільці Олександрі Ілюхіній – першій леді-юніору України з практичної стрільби з рушниці, переможниці чемпіонату Європи в Угорщині цього року.

На урочистому відкритті були ті, хто має відношення до зброї, – військові, полісмени, мисливці, охоронці та любителі.

Присутні оглянули тир, перше, що потрапляє у поре зоре, – це нові витяжні вентиляції, кулеуловлювач та освітлення галереї кількома секціями.

Голова ГО «ФОБОС» Євгеній Сірик, який проводив екскурс новобудовою, розповів: «Раніше це було на кшталт льоху, нині ж усе на професійному, грамотному, безпечному рівні».

Відтепер не просто потренуватися, а й вдосконалити свої навички мають змогу власники вогнепальної, пневматичної зброї, пістолета під патрон Флобера, а в майбутньому – й лука.

Інф. «ТС»

Share Button