Туристичне десятиріччя Борисполя

Бориспільські туристи обходили вздовж і впоперек кримські гори і Карпати, пропливли сотні кілометрів річок, дослідили Бориспільщину, а ще здобули цілий міх нагород. Тобто до свого 10-ліття підготувались якнайкраще.

Ювілей святкували 27 вересня – у Міжнародний день туризму – на території Центру туризму і краєзнавства (колишня школа № 2). Не обійшлося без кулешу, ігор, пісень під гітару та майстер-класів від самих туристів та вихованців ЦТТ «Еврика».

Вітали бориспільських туристів і керівника центру Тетяну Рахубу представники міської влади – в. о. міського голови Микола Корнійчук та заступник міського голови Людмила Пасенко подяками та подарунками, а вихованці БДЮТ «Дивоцвіт» підготували чудову концертну програму.

До слова, окрім 10-річчя Центру туризму, 27 вересня у місті вперше відзначали й День позашкільника.

Одночасно з Центром туризму своє 10-тиріччя святкувала і Даша Нестеренко. В туристах дівчинка вже третій рік. З того, чому навчилася, найбільше подобається веслувати. Серед останнього, що вдалося підкорити, є Писаний Камінь – геологічна пам’ятка природи місцевого значення, розташована у Верховинському районі Івано-Франківської області. У майбутньому Даша планує стати тренером Центру туризму.

А ТИМ ЧАСОМ…

Зі слів заступника міського голови Людмили Пасенко, команда Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» в обласних змаганнях з авіамодельного спорту повернулася з другим загальнокомандним місцем. А команда міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді — із другим загальнокомандним місцем в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування.

Інф. «ТС», фото Тетяни ПІДГУРСЬКОЇ

Share Button