КИЇВЩИНА МАЄ НАЙВИЩИЙ ВІДСОТОК ПІДПИСАНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЯМИ В УКРАЇНІ

Київщина має найбільшу кількість підписаних декларацій з лікарями в Україні. Її показник складає 88,4%. При цьому середній відсоток по країні – 73,4%. Про це зазначив голова обласної державної адміністрації Василь Володін із посиланням на дані НСЗУ.

«В області декларації підписали 1,5 млн людей. Це майже 871 тис. жінок і 704 тис. чоловіків. Проте ще понад 11% жителів Київщини досі не уклали договори з лікарями. Закликаю скористатись своїм правом якомога швидше. Особливо це актуально зараз на фоні стрімкого збільшення хворих на коронавірус, адже найперше, що людина має зробити за наявності перших симптомів хвороби, – звернутися до сімейного лікаря», – наголосив Василь Володін.

Згідно з аналітичними даними, ситуація у розрізі вікових груп виглядає так:

майже 531 тисяча – дорослі віком 40-64 роки; понад 417 тисяч – дорослі віком 18-39 років; більше 260 тисяч – дорослі віком 65 років і старше; понад 250 тисяч – діти віком 6-17 років; більше 114 тисяч – діти віком від 0 до 5 років.

Зазначимо: підписати декларацію з сімейним лікарем можна в онлайн-режимі. Ця функція доступна за посиланням: https://ehealth.gov.ua/yak-obraty-likarya/.

Share Button