ПІЛЬГИ — ЛИШЕ ПІСЛЯ ОФІЦІЙНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Минулої п’ятниці відбулося чергове засідання комісій з питань надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і пільг на житлово-комунальні послуги та з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. У складі комісій – голова Бориспільської райдержадміністрації Олександр Туренко, заступник голови РДА Сергій Білецький, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, начальник управління соціального захисту Інна Мисловська, керівники структурних підрозділів адміністрації.

Під час спілкування з громадянами, які не зареєстровані в районі, але наполягають призначити їм пільги на житлово-комунальні послуги, очільники району наголосили на дотриманні норм чинного законодавства. Лише офіційно зареєструвавшись у сільській раді, громадянин може розраховувати на соціальні пільги.

За словами О. Туренка, в районі проживає майже 70 тисяч незареєстрованих громадян, які отримують державні пільги. Виплачуючи  їх, районний бюджет втрачає близько 50 млн грн. Ці кошти при раціональному розподілі можна спрямувати, наприклад, на придбання медичного обладнання, потреби освіти чи ремонт доріг. Тож змушені відмовляти незареєстрованим громадянам.

Загалом на засіданні розглянуто понад 20 справ з питань призначення житлових субсидій, пільг на житлово-комунальні послуги, соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Щодо надання одноразової матеріальної допомоги, то 49 громадян вже невдовзі отримають допомогу на загальну суму 101 тис. 600 грн. Розмір такої допомоги на одну особу – від 200 до 3000 грн.

Довідкову інформацію стосовно заяви на матеріальну допомогу можна отримати у відділі з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян РДА за адресою: вул. Київський Шлях, 74, каб. 11. Тел. (04595) 6-14-38.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button