Природничі та технічні науки на практиці – у STEM-центрі

1 вересня в опорному навчальному закладі «Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відкрився сучасний інформаційний STEM-центр. Перерізали символічну стрічку сільський голова Ніна Яструб та голова батьківського комітету школи Любов Коломієць. Про це повідомляє сайт Вороньківської ЗОШ.

Абревіатура «STEM» розшифровується як Science (наука), Technology (технології), Engineering (інжиніринг), Mathematics (математика). «STEM-центр» передбачає розроблення та впровадження унікальних програм додаткової освіти для школярів на основі STEM-напрямів (STEM (S – science, T – technology – Е-engineering – М-mathematics).

Основна мета STEM-центру – створення доступного інтелектуального середовища додаткового навчання, здатного викликати у школярів творчий інтерес до інженерної справи, розвиток їх здібностей. Іншими словами, діти вчитимуться на практиці застосовувати природничі й технічні дисципліни, вирішувати проблеми і працювати в команді.

STEM-центр розташований в єдиному комплексі зі шкільною бібліотекою. Тому учні матимуть змогу вибору, в який спосіб отримувати інформацію. Класичний – через книгу або підручник, чи сучасний – через персональний комп’ютер.

Кабінет обладнано сучасними комп’ютерами, які підключено до мережі Інтернет. Центр можна використовувати на уроках інформатики або як читальний зал бібліотеки, як кабінет для технологічних чи інженерних гуртків, як літній технологічний табір чи  місце для реалізації спільних проектів з технологічними компаніями.

До слова. Реалізація цього проекту стала можлива завдяки клопіткій праці багатьох працівників школи та фінансуванню Вороньківською сільською радою, депутати якої зробили чудовий подарунок школярам до Дня знань.

Джерело: сайт опорного навчального закладу «Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Share Button