Кабмін закупить експрес-тести за гроші, зекономлені у 2019 році

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про внесення експрес-тестів для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 до переліку лікарських засобів та медвиробів, які закуповуються спеціалізованими організаціями за напрямами використання бюджетних коштів у 2019 році. Ввідповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду.

Як зазначається у пояснювальній записці до проєкту акту, до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання коштів у 2019 році, внесено експрес-тести на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Зокрема, буде доповнено підрозділ «Медичні вироби для запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 розділу «Хіміотерапевтичні препарати, радіофармпрепарати та препарати супроводу для лікування онкологічних хворих та медвироби для запобігання поширенню COVID-19».

Планується закупити 266 тисяч експрес-тестів для визначення антигену коронавіурсу SARS-CoV-2, обсяг коштів не перевищуватиме еквівалент 80 000, 0 тис. грн.

 

Share Button