Десять іноземних міністрів оборони візьмуть участь у параді до Дня Незалежності України

У військовому параді на День незалежності братимуть участь 10 іноземних підрозділів та 11 іноземних міністрів оборони. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак.

«У параді братимуть участь 10 підрозділів різних країн світу, з них 9 країн — це країни Альянсу, й одна країна, яка прагне вступити до Альянсу», – наголосив С. Полторак. Окрім того, за його словами, до України прибудуть 11 міністрів оборони.

У свою чергу, радник президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook написав, що 24 серпня на Майдані Незалежності можна буде побачити парадні розрахунки (взводного розміру): Великобританія, Грузія, Канада, Литва, Молдова, Польща, США. «Знаменні групи: Латвія, Румунія, Естонія. Всього 231 військовослужбовець… Безліч офіційних гостей і делегацій», — додав Ю. Бірюков.

У пішому марші братимуть участь близько 3100 осіб і ще півтисячі учасників військових оркестрів. Окрім того, за планом, участь у марші візьмуть резервісти з АТО.

У параді буде задіяно близько 70 одиниць військової техніки. З них 25 одиниць нових зразків техніки, розробленої на українських заводах. Решта техніки — модернізована.

Інф. «ТС»

Share Button