Гордість компанії – соціальні об’єкти

Голова правління ПрАТ «Агробудмеханізація» Володимир Шалімов – не лише фаховий спеціаліст будівельної справи, а й людина, небайдужа до всього, що відбувається у нашому місті, державі. Уже декілька скликань поспіль він є депутатом міської ради, його мудре й переконливе слово допомагає колегам-депутатам приймати складні рішення на благо бориспільської громади.

DSC00532Однак напередодні професійного свята наша розмова із Заслуженим будівельником України Володимиром Шалімовим – саме про об’єкти, які стали гордістю ПрАТ «Агробудмеханізація», про найголовніші досягнення та плани на найближчу перспективу.  

— Володимире Іллічу, ні для кого не секрет, що ПрАТ «Агробудмеханіхація» є одним із лідерів у нашому місті щодо будівництва соціальних об’єктів. Чим можете похвалитися сьогодні?

— Нашою гордістю на сьогодні є будівництво нової школи на вул. Робітнича, яке довірила компанії міська влада. Також завершуємо дитячий садочок на вул. Головатого – Привокзальна.

Для будівництва школи кошти виділено з міського бюджету, наша компанія перемогла у тендерному конкурсі на суму  95 млн 767 тис. 578 грн 80 коп. Це буде сучасна чотириповерхова будівля на 33 класи по 25 учнів у кожному, з гарним спортзалом, великими холами, майданчиками, роздягальнями, душовими тощо. Функціонуватиме тут і ліфт. Також буде обладнано власну стаціонарну газову котельню. Об’єкт плануємо здати в експлуатацію у 2018 році.

Над якими ще об’єктами сьогодні працює «Агробудмеханізація»?

— Закінчуємо будувати завод з виробництва електричних кабельних та бортових мереж для німецької компанії у м. Броди Львівської області, новий торговельний центр «Іммошан Україна» в Києві, дилерський автоцентр Jaguar Land Rover компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд» на трасі Київ – Бориспіль, житлові будинки у Борисполі на вул. Шевченка та вул. Київський Шлях, 102.

Яким із об’єктів, зданих з часу від минулорічного професійного свята, Ви пишаєтеся найбільше? Переконана, у Вас такий є.

— Дуже цікавий проект – завод у Бродах. Як сказав президент Петро Порошенко, коли закладав капсулу перед початком будівництва, це перша реальна німецька інвестиція в економіку держави. На заводі, що працюватиме в Україні, виготовлятимуть кабельні мережі для автомобілів Порше і БМВ. Підприємство дасть роботу 1200 працівникам. Це великий об’єкт площею 21,5 тис. м кв., який наша компанія побудувала фактично за рік.

Що давалося найскладніше?

— Легких об’єктів взагалі не існує. І житлові будинки, і дитячий садочок з школою… Це як давати життя чомусь новому. За обсягами, новітніми технологіями, інженерним оснащенням, звісно ж, найскладнішим був завод у Бродах. Чимало сил та енергії довелося вкласти. Адже німці дуже вимогливі, педантичні, вони вважаються найкращими інженерами, і те, що було схвалено саме наше будівництво, – найвища похвала. На об’єкті працювало близько 400 спеціалістів з усієї України, у тому числі з Борисполя.

Ваше підприємство відоме далеко за межами нашого міста. Де нині будуєте?

— Щоб компанія постійно розвивалася, важко знайти достатню кількість об’єктів у Борисполі, тому й беремо участь у тендерних конкурсах по всій Україні. Будуємо великі об’єкти – заводи, фабрики, комплекси. Виконуємо як загальнобудівельні роботи, так і монтаж інженерних систем – сантехніки, вентиляції, електрики. Тобто маємо комплексний підхід, об’єкти здаємо «під ключ».

Чи задоволені нинішнім станом справ на підприємстві?

— Наразі подали заявки на участь у низці тендерів. Та роботи до кінця року вистачає. Дякувати Богові, в Україну прийшли інвестиції, плануємо наступного року розпочати ще один завод у Львівській області, нині розробляється проект. Приємно, що будуються не тільки торговельні центри, а й заводи.

І традиційно: що хотіли б побажати своїм колегам з нагоди Дня будівельника?

— Усіх вітаю з професійним святом, нехай робота завжди буде в радість, а в сім’ях панує щастя і злагода, добробут і впевненість у завтрашньому дні. А ще бажаю, щоб нам доводилося будувати лише мирні об’єкти.

Розмовляла Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button