Професія, що залишає пам’ять на віки

ТОВ «Трест «Бориспільсільбуд» у нашому місті не знає лише той, хто в ньому не живе. Ця будівельна компанія вже давно зарекомендувала себе як одна із кращих у Борисполі, окрім того, побудовані нею об’єкти нині прикрашають населені пункти далеко за його межами, у тому числі й столицю. Однак пройдемося Борисполем: міський будинок культури, дитячий садок № 3, реконструйований стадіон по вул. Володимира Момота, реабілітаційно-спортивний комплекс для інвалідів на стадіоні «Колос», переобладнана під житлові приміщення казарма в/ч 2215, житловий комплекс «Банківський», де сьогодні триває заселення ІІ секції, ЖК «Уюткино» та ін.

Про те, як сьогодні працюється ТОВ «Трест «Бориспільсільбуд», напередодні професійного свята – Дня будівельника, запитали у його директора Олександра Сича, адже хто, як не він, краще знає про стан справ на підприємстві, яким керує, та про досягнення свого колективу:

— Від минулорічного Дня будівельника багато чого позитивного відбулося на нашому підприємстві. Нещодавно закінчили і здали в експлуатацію дитячий садок у селищі Велика Димерка Броварського району, що будувався з перервами у фінансуванні, зі зміною проектних рішень. Гадаю, він став справжньою окрасою населеного пункту, адже місцеві сьогодні тільки про нього й говорять. Хотілося б такі садочки будувати і в Борисполі. До речі, ми підготували проект на ДНЗ по вул. В. Момота, отримали позитивний висновок, брали участь у тендері, однак замовник нас відхилив. Вважаємо це рішення необґрунтованим, тому подали скаргу до Антимонопольного комітету , сподіваємося, він її розгляне, і ми отримаємо дозвіл на будівництво цього об’єкта.

Здали в експлуатацію будинок по вул. Банківській, 32, де облаштували територію, провели озеленення.

Також брали участь у тендері на благоустрій і очищення Олесницького озера, наразі вже подали документи для укладання договору з управлінням капітального будівництва Бориспільської міської ради. Докладемо максимум зусиль, щоб усі завдання, поставлені міським головою щодо облаштування території навколо озера, виконати, адже містяни повинні мати куточок для повноцінного відпочинку.

Чимало маємо й дрібних об’єктів, таких як паркова зона в с. В. Олександрівка. Закінчили роботи з упорядкування в цьому населеному пункті кладовища, також на стадії завершення будівництво котельні в с. Чубинське для ДНЗ «Джерельце».

Загалом, колектив працює сьогодні стабільно, замовлень вистачає. Як на мене, це стало можливим завдяки процесу децентралізації, адже органи місцевого самоврядування наразі мають достатньо коштів на розвиток об’єктів соціальної інфраструктури – будівництва доріг, тротуарів, озеленення. Нові можливості відкрились і для будівельників.

Однак поряд з багатьма позитивними зрушеннями складною залишається ситуація з кадрами.  Чимало висококваліфікованих спеціалістів виїжджає за кордон – до Польщі, Словенії, Чехії, Італії, адже ми, на жаль, не маємо змоги платити такі високі зарплати, як там. Тож хотілося б, аби наш уряд повернувся обличчям до проблем простих українців, щоб люди мали змогу працювати і розбудовувати рідну державу, отримуючи за це гідну зарплатню. На державному рівні має також вирішуватися питання підготовки робочих кадрів, зокрема, й спеціалістів будівельної галузі.

Щодо нашої компанії, на щастя, сьогодні маємо працівників, завдяки яким можемо нормально функціонувати й виконувати складні завдання. Серед них ті, хто віддав підприємству 20 і більше років, – маляри Галина Ярмак, Оксана Кириленко, плиточник Олександр Рябий, монолітники-арматурники Андрій Тарнавський та його син Євгеній Тарнавський, екскаваторник Микола Пугач, бульдозерист Степан Квасниця, автокранівник Микола Мельник, муляр Микола Діденко, виконроби Василь Кардашевський, Олександр Джигерей, Тетяна Мороз. В апараті підприємства працюють досвідчені фахівці Лідія Гапон, Степан Сингаївський, Дмитро Сич, Андрій Дудка, Василь Нестеренко, Олександр Юрковець та ін.

Показники підприємства, як за обсягом робіт, так і за фінансовим станом, вважаю стабільними, проте хочеться бачити їх ще кращими, аби мати можливість підняти рівень заробітної плати та соціальні гарантії для своїх працівників.

Професія будівельника – це мирна професія, яка залишає пам’ять на віки. Тому хотілося б, щоб ми дійсно будували об’єкти, які б тішили душу своєю красою, якістю і комфортністю. Адже наше покликання – приносити радість іншим.

Усім своїм працівникам з нагоди професійного свята бажаю міцного здоров’я, морального й матеріального задоволення від роботи, благополуччя в родинах і, звичайно ж, миру нам усім.

Інна БАКУМ, «ТС»

Share Button