АВТО В АТО – ПОДАРУНОК ВІД ОСВІТЯН

3 червня на пленарному засіданні сесії міської ради надано дозвіл на списання з балансу управління освіти і науки мікроавтобуса. «Автівку дозволено передати в зону АТО нашим хлопцям, які виборюють для нас перемогу», – наголосила заступник міського голови Людмила Пасенко. Транспорт перебував під контролем міського центру туризму та краєзнавства і використовувався для потреб навчальних закладів міста. Начальник управління Тетяна Чернойван зауважила: «Це благородна і водночас відповідальна справа, рішення приймали колективно».

На все про все – один день: зняття з обліку та перереєстрація. Подарунок від учнів та педагогів міста за покликом серця передали не порожнім. Уже в суботу бориспільські бійці 14-го батальйону 58-ої бригади, окрім автомобіля, отримали продукти харчування та смаколики власного виробництва. Депутат міської ради, волонтер Віктор Калина запевнив: «Усім миром печемо пиріжки, веземо овочі, сало, фрукти».

Секретар міської ради Ярослав Годунок, у свою чергу, наголосив, що «попри війну, яка всіх утомила, люди продовжують збирати і передавати необхідне на фронт».

Подарунок від освітян міста особисто в руки командиру 58-ої бригади передав депутат міської ради, волонтер Володимир Нагорний.

Бориспільці ж на прапорі України залишили свої побажання, аби наші воїни якомога швидше повернулися додому.

Вікторія Білецька, «ТС»

Share Button