П’ять сіл та садове товариство: дільничному роботи вистачає

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ В КУЧАКОВІ. У районі започатковано практику громадських слухань, що проводяться з метою  забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, забезпечення правопорядку в населених пунктах.

Чергові громадські слухання відбулися на території Кучаківської сільської ради у селі Кучаків 9 серпня. Участь у слуханнях взяли керівник апарату РДА Ірина Тур, секретар сільської ради Лариса Бойко, заступник начальника Бориспільського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сергій Григоренко. Зокрема, І. Тур наголосила: «Саме з метою профілактики попередження злочинів та порушення правопорядку на території населених пунктів сільських рад складено графік проведення спільних виїзних прийомів (громадських слухань) громадян керівництвом Бориспільської РРД, Бориспільського відділу поліції за участі сільських голів».

Жваве обговорення викликав звіт дільничного офіцера Костянтина Бєлова. Після реорганізації міліції в поліцію, правоохоронцю, як і його колегам, роботи вистачає. Територія К. Бєлова включає села Артемівку, Лебедин, Сулимівку, Малу Старицю, садове товариство Кучаківської сільської ради і безпосередньо Кучаків. За останній рік надійшло близько 450 повідомлень, з яких 75 внесено до єдиного реєстру. Попри відносно невеликий стаж роботи – три роки і півтора на цій території, дільничному офіцеру вдалося розкрити кілька крадіжок. «53 особи притягнено до адміністративної відповідальності, з яких 22 – за порушення правил дорожнього руху», – наголосив дільничний. Серед адміністративних стягнень домінує розпивання алкогольних напоїв та сімейні сварки.

Жителями села порушено такі питання, як скоєння крадіжок у садових товариствах і населених пунктах сільської ради, хвилювала доля безпритульних тварин, проїзд транзитного транспорту через населені пункти сільської ради. Також висловили побажання проводити зустрічі представників національної поліції з молоддю та учнями школи щодо забезпечення поінформованості молодого покоління з питань розв’язання та запобігання конфліктних ситуацій.

С. Григоренко підкреслив, що із 29 штатних одиниць інспекторів після реорганізації і, відповідно, скорочення штату залишилося 12. Звичайно, на одного працівника це велике навантаження.

По завершенні чергового слухання керівництво як поліції, так і району пообіцяло взяти до уваги всі прохання та побажання з метою контролю та забезпечення правопорядку у населених пунктах району.

Інф. «ТС»

Share Button