Негода паралізувала місто на чотири дні

Основною темою планової наради у міського голови стала негода минулого тижня, що паралізувала місто на чотири дні. Внаслідок стихії знеструмлено більшість вулиць міста та вісім населених пунктів району. Пошкоджено дахи будинків та шість автомобілів, повалено дерева, обірвано лінії електропередач – така картина Борисполя після стихії.

Міський голова Анатолій Федорчук подякував своєму першому заступнику Миколі Корнійчуку, начальнику ГУ ЖКГ В’ячеславу Толкачу, комунальним підприємствам міста – КП «ЖЕК-1», КП «ЖРЕУ», КП «ВУКГ», які без вихідних працювали та робили все можливе, щоб ліквідувати у місті наслідки стихії. М. Корнійчук висловив вдячність депутату Рустаму Хамракулову, громадському активісту Богдану Меташопу, небайдужим жителям Борисполя, які допомагали розбирати завали дерев у Соцмістечку, та всім, хто долучився до ліквідації наслідків негоди.

Багато зауважень лунало на адресу Бориспільського районного підрозділу «Київобленерго». М. Корнійчук зауважив, що у підприємства гостро стоїть проблема з кадрами, де немає навіть чергового електромонтера, лише диспетчер, який виконує дві роботи – приймає заявки від громадян та керує бригадами. Відсутній на підприємстві й головний інженер. Довгий час не проводились роботи з розчищення ліній від дерев та профілактичні з попередження таких аварій. На допомогу п’ятьом бригадам РП для ліквідації стихії прибули бригади з інших регіонів України.

Начальник РП «Київобленерго» Микола Борзяк закликав власників приватних садиб не висаджувати поруч чи під лініями електропередач дерева, які проростають гіллям між проводами, тим самим призводячи до їх обривання.

Інф. «ТС»

У районі розчищатимуть лінії електропередач від дерев

Внаслідок стихії, що вирувала на Бориспільщині минулого тижня, постраждало щонайменше 15 населених пунктів. У районі працювало 12 аварійних бригад ПАТ «Київобленерго» з усієї Київської області. Спільними зусиллями вдалося в оперативні строки відновити електропостачання.

На понеділковій апаратній нараді в РДА голова адміністрації Олександр Туренко повідомив, що особисто виїжджав на аварійні ділянки та інспектував технічні проблеми. За його словами, основна причина вимкнення ліній електропередач — це налягання дерев на мережі. Очільник наголосив, що до осінньо-зимового періоду буде вжито термінові заходи для розчищення ліній електропередачі від зелених насаджень.

За матеріалами офіційного сайту Бориспільської РДА

 

ДО ТЕМИ

Дякуємо за оперативність

Нині всі скаржаться на неякісні послуги, на невчасне їх надання, на хамське ставлення до людей. Але сьогодні хочеться сказати саме про якість і оперативність. Днями у нашому селі Проців раптово не стало світла. Гадаємо, нікому не треба розповідати, що це, коли в 35-градусну спеку починають розморожуватися і псуватися продукти, люди, які користуються електроплитами, не мають можливості приготувати їжу й нагодувати дітей. Цей список незручностей за відсутності електроенергії можна продовжувати до безкінечності.

Аби не допустити непоправного, одразу викликали ремонтну бригаду з Бориспільського РП «Київобленерго». Вони не змусили довго на себе чекати, приїхали швидко, оперативно виявили причину несправності й усунули її.

Тож хочемо подякувати за таку роботу колективу РП і особисто його керівникові Миколі Борзяку. Вони навіть не уявляють, яким важливим для нас, сільських жителів, є безперебійне електропостачання. Низький уклін вам, шановні працівники РП. Ми знаємо, в яких важких умовах ви сьогодні перебуваєте, але віримо, що все зміниться на краще. Нехай людська вдячність завжди вас знаходить.

Жителі с. Проців

 

Share Button