Зеленський оприлюднив три останні питання всеукраїнського опитування

Трьома останніми питаннями ініційованого президентом Володимиром Зеленським опитування 25 жовтня є теми щодо скорочення кількості народних депутатів до 300, легалізації медичного канабісу та гарантії Будапештського меморандуму.

Про це глава держави повідомив на у відеозверненні, опублікованому у Фейсбук.

Президент Володимир Зеленський 13 жовтня опублікував відеозвернення, в якому закликав українців прийти на виборчі дільниці в неділю, 25 жовтня, та відповісти на п’ять важливих для кожного питань.

Пізніше в Офісі президента уточнили, що питання матимуть вигляд загальнонаціонального опитування, однак, на відміну від референдуму, воно не матиме прямих юридичних наслідків.

Першим питанням опитування оголошено: «Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?», другим – «Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?».

Трьома останніми запитаннями з опитування є:

«Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?»;

«Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?»;

«Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?».

«Підтримуєш їх? Тоді приходь 25 жовтня на дільницю та дай нам знати твою думку!»

Президент не виключає, що у разі успішного проведення ініційованого ним загальнонаціонального опитування 25 жовтня такий механізм може бути використаний у подальшому щомісяця або щотижня.

 

Share Button