У МОЗ сказали, скільки державі коштує лікування коронавірусних пацієнтів

Фінансування вартості пакету лікування від COVID-19 у Національній службі здоров’я встановлено від 13 до 45 тисяч гривень в залежності від тяжкості хвороби. Про це в ефірі програми «Право на владу» сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Що стосується фінансування через Національну службу здоров’я – були розраховані пакети вартості лікування від 13 до 45 тисяч гривень, якщо це важкий перебіг хвороби і людина перебуває в реанімації. Більш того, зараз вони збільшують фінансування, щоб збільшити його ще у зв’язку з великим використанням кисню і через те що були додані певні лікарські засоби до нашого протоколу», – заявив Степанов.

Також він додав, що з вересня 2020 року встановлено доплату всім медичним працівникам, а не тільки тим, які працюють із хворими на Ковід-19. За вересень доплати вже виплачено і почалися виплати за жовтень.

Міністр також заперечив, що виплати 300% надбавки за лікування хворих на COVID-19 відбувається з похвилинним вирахуванням часу роботи лікаря із хворим пацієнтом і додав, що суми виплат розраховуються, виходячи з кількості бригад, які працюють з хворими на COVID-19.

 

Share Button