Комунальні підприємства за роботою

Минулого тижня частково заасфальтовано вул. Гончара, Михайла Калмикова, Екскаваторна, Остапа Вересая, Некрасова, Лермонтова, Новопрорізна, пров. Євгена Коновальця, Польова, Франка, Стасюка, Приозерна. Контроль за обсягом та якістю робіт покладено на управління капітального будівництва та ГУ ЖКГ.

Комунальні підприємства Борисполя продовжують готуватися до осінньо-зимового періоду. Працівники КПТМ «Бориспільтепломережа» відремонтували теплові мережі та ліквідували пориви, що виникли при перевірці теплоносіїв під високим тиском, на вул. Нижній вал, Нова, 2, у Соцмістечку. Всього за природний газ сплачено 97%, за транспортування газу – 81%.

Аварійні бригади КП ВКГ «Бориспільводоканал» ліквідовувало пориви на вул. Глибоцька, 1, Ушакова, 33, усунули 26 заторів каналізації, відремонтували пожежні гідранти на вул. Головатого, 77, Глибоцька, 3, Глібова, 5, Авіаторів, 9.

Як зауважив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, останнім часом почастішали акти вандалізму на бюветі, що по вул. Лютнева, призводячи до його несправності. Усі бювети утримують за рахунок коштів міського бюджету, тому місто витрачає на ремонт гроші, які могло б використати на інші потреби.

КП «ЖЕК-1» виконувало роботи з утримання багатоповерхових будинків, зокрема, ремонтували цоколь будинків на вул. Глибоцька, 83, Гоголя, 6а, Лютнева, 16. Продовжили ремонт відкосів після встановлення нових вікон у будинках.

КП «ЖРЕУ» утеплювало фасад будинку на вул. Соцмістечко, 240, продовжили облаштовувати тротуар на вул. Головатого.

У КП «ВУКГ» готуються до тендеру на закупівлю нового сміттєвоза для оперативної роботи. Поливали вул. Київський Шлях, прибирали території озер, парку, спилювали дерева, доглядали за зеленими насадженнями. Планують освітлити 20 вулиць.

Інф. «ТС»

Share Button