Додаткові кошти на мамограф і «хліви» замість таунхаузів

Вдруге за липень сесійна зала зібрала депутатів на 28 позачергове пленарне засідання Бориспільської міської ради. Із 35 депутатів зареєструвалося 26. Питань на порядок денного винесли небагато, але деякі з них – вкрай важливі для міста.

Медичні субвенції

Перш ніж перейти до порядку денного, міський голова Анатолій Федорчук вніс пропозицію включити питання про передачу до районного бюджету коштів медичної субвенції на 2018 рік, що надходитимуть з державного бюджету, для надання необхідної спеціалізованої медичної допомоги жителям міста Бориспiльською ЦРЛ та комунальним медичним закладом Бориспільської районної ради «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Земельні питання, винесені на голосування, суперечили містобудівній документації та генеральному плану міста, тому не набрали достатньої кількості голосів.

Додаткові кошти на мамограф

На засіданні бюджетної комісії виділили додаткові 2,5 млн грн на придбання мамографа у ЦРЛ. Це рішення депутати підтримали і проголосували одностайно. Загалом вартість рентгенсистеми становитиме 6 млн грн. Депутат міської ради Ілля Луців зауважив, що новий мамограф стане одним з найкращих в Україні. Цифровий рентгенівський мамограф з 3D візуалізацією допоможе виявляти онкологію молочних залоз на ранній стадії, що допоможе врятувати життя багатьом жінкам.

Депутат міської ради Володимир Мельник, окрім придбання мамографа, запропонував відкрити у Борисполі медичну лабораторію.

У зв’язку зі змінами в українському законодавстві виділено кошти на комплексну державну експертизу проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт шкіл та доріг у місті. Загалом 535 тис. грн.

Ще одна заправка у місті

Депутати проголосували за надання в оренду земельної ділянки площею 0,1278 га строком на 10 років ТОВ «БРСМ-НАФТА» для будівництва комплексу автосервісного обслуговування з АЗС по вул. Київський Шлях, 2/7 у м. Бориспіль.

«Хліви, а не таунхаузи»

На сесії секретар міської ради Ярослав Годунок порушив питання незаконного будівництва таунхаузів у Борисполі. Міський голова зауважив, що, перш ніж купувати таке житло, необхідно звернутись до влади та поцікавитись, чи немає проблем з будівництвом, оскільки недобросовісні забудовники порушують законодавство та не виконують взятих на себе зобов’язань. Обираючи дешеве житло, люди стикаються з проблемами з водопостачанням, електроенергією, каналізацією та ін.

Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button