Слово редактора

Дорогі мої колеги, щирі друзі і прихильники «Трудової слави», шановні читачі!

У ці осінні дні ми святкуємо славетний ювілей нашої з вами газети – 90 років. Тож вітаю всіх, хто так чи інакше пов’язаний з історією міськрайонки. Погодьтесь, на території Бориспільщини немає жодного іншого видання, яке мало б такий солідний стаж, – 90 років. За ці роки змінилося декілька поколінь журналістів, які старанно, професійно, виважено писали й пишуть історію міста та району, подаючи її в чудовій оправі влучного журналістського слова, пропущеного крізь серце.

Я дякую усім своїм колегам, які сьогодні, у непростий для нас час, самовіддано і, не побоюся цього слова, – жертовно працюють, щоб цей літопис не був перерваний. Щоб наш край знав і пам’ятав тих, хто любить і плекає його, прославляє своїми досягненнями.

Низький уклін усім професіоналам, які в той чи інший період працювали в міськрайонці, – у 1930-му в «Колективісті», з початку шістдесятих – в «Прапорі комунізму», потім у «Соціалістичних ланах», а з квітня 1965 року – в «Трудовій славі». Газеті завжди щастило на талановитих людей, її орбіта притягувала багатьох знаних поетів і письменників України. На жаль, усіх назвати – не вистачить газетної шпальти, до того ж боюся когось пропустити й цим самим образити.

Щирі й теплі слова подяки хочеться сказати на адресу людей, які в будь-якій ситуації завжди залишаються з трудовославцями, – у тяжкий час підтримають, розділять радість, коли все добре.

І, звичайно ж, чи може хоча б одна газета існувати без читача? З «Трудовою славою» виросло декілька поколінь, вона виховувала, по ній багато хто вчився читати. Дякуємо всім, хто й донині залишається вірним своєму уподобанню, передплачуючи газету по півстоліття, а іноді й більше, і тим, хто тільки-но став її прихильником.

Сподіваюся, що й надалі не розчаровуватимемо вас, принаймні, робитимемо все від нас залежне, аби бути цікавими, змістовними, оперативними і правдивими. Зі святом усіх! Щастя, миру, міцного здоров’я, добра і любові!

З повагою Інна БАКУМ

Share Button