Гімназія «Перспектива» йде на карантин: на коронавірус захворіло 11 вчителів та 5 учнів

НВК «Гімназія «Перспектива» ім. Володимира Мономаха з 7 по 16 жовтня призупиняє освітній процес у зв’язку з підтвердженими випадками захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в одинадцяти вчителів та п’яти учнів. Як повідомили у Бориспільській міській раді, учнів буде переведено на дистанційне навчання.

Так, 6 жовтня відбулося засідання Бориспільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Комісія вирішила рекомендувати управлінню освіти і науки Бориспільської міської ради тимчасово призупинити навчально-освітній процес в Бориспільському НВК «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха з 07.10.2020 по 16.10.2020 (включно) у зв’язку з підтвердженими випадками захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у одинадцяти вчителів та п’яти учнів. Здобувачів освіти НВК «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономана рекомендовано перевести на дистанційну форму навчання», – йдеться у повідомленні.

Також комісія рекомендувала міському управлінню освіти і науки проводити щоденний моніторинг, тримати на особистому контролі ситуацію захворюваності та дотримання санітарно-епідеміологічних норм в навчальних закладах міста Борисполя та тимчасово призупиняти навчально-освітній процес у ЗОШ міста терміном до 14 календарних днів у разі підтвердження захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 серед здобувачів освіти і персоналу закладів освіти.

Share Button