Справи комунальні

Зістарені водопроводи

Аварійні бригади КП ВКГ «Бориспільводоканал» ліквідували пориви на вул. Ватутіна, 99, Привокзальна, 3-а, 5, Павла Дришлюка, Головатого, 65. Зі слів першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, з кожним тижнем зростає кількість поривів через застарілі водопровідні системи. Чавунні труби, прокладені 40-50 років тому, не витримують навантаження та виходять з ладу. Підприємство працює в цілодобовому режимі та оперативно усуває аварійні ситуації. Зокрема, ліквідували 27 заторів каналізаційних мереж. Оплата населення за надані послуги становить 78%.

КПТМ «Бориспільтепломережа» виконало капітальний ремонт теплових мереж на вул. Нижній Вал та Нова, 2. До 1 жовтня заплановано виконати ремонти теплових мереж дитячих садків. Заборгованість населення перед підприємством становить 14,1 млн грн.

Програма енергозаощадження у дії

Працівники КП «ЖЕК-1» замінили віконні відкоси та вставили нові вікна на вул. Київський Шлях, 90, 91, відремонтували цоколь фасадної сторони будинку на вул. Шевченка, 4, утеплили технічний поверх будинку на вул. Бежівка, 7. Закінчили ремонт під’їзду будинку на вул. Лютнева, 12  та розпочали ремонт під’їздів на вул. Головатого, 6 та Робітнича, 19. Замінили вікна у будинках на металопластикові по вул. Київський Шлях, 33, 90, Гоголя, 4, Глибоцька, 83-а. Окрім того, комунальники викошували траву на прибудинковій території, вивозили сміття. Оплата населення за надані послуги становить 80%. Заробітну плату працівники отримали лише за травень і то не повністю.

КП «ЖРЕУ» на 50% відремонтували систему водовідведення на вул. С. Камінського на розі з вул. Скіфська. Планують зробити тротуар. Відремонтували будинки на вул. Соцмістечко, 207, Київський Шлях, 2/2, С. Камінського, 15 та ін. Оплата мешканців за надані послуги становить 83%. Заробітну плату виплачено за травень.

Працівники КП «ВУКГ» прибирали паркові зони, Княжицьке та Олесницьке озера, ліквідовували стихійні сміттєзвалища, поливали зелені насадження, викосили понад 3 га бур’янів. Також прибрали від сміття Привокзальну площу та вул. Головатого, облаштовували нові квітники, обслуговували вуличне освітлення.

Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button