Половина українців не погодилися б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу

ОПИТУВАННЯ. Половина українців не погодилися б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу, тоді як погодився б кожен третій. Про це свідчать результати дослідження «Українці і COVID-19. Осінь», проведеного компанією Research & Branding Group у вересні 2020 року.

«Ставлення до вакцинації залишається негативним. У вересні 2020 року половина українців (50%) не погодилися б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу, тоді як погодився б кожен третій (35%), а ще 15% – не визначились», – йдеться в повідомленні.

При цьому, порівняно з червнем, число тих, хто не погодився б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу, практично не змінилося, тоді як число тих, хто погодився б, скоротилося на 6%, а збільшилося на 7% число тих, хто не визначився.

Загальнонаціональне дослідження «Українці і COVID-19. Осінь» проводилося 5-15 вересня 2020 року методом масового опитування населення (особисте інтерв’ю) старше 18 років у 24 областях України та місті Києві (за винятком АР Крим, міста Севастополя та непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей). Вибірка – 1801 респондент, похибка вибірки – плюс/мінус 2,4%.

Share Button