Рядки вдячності від колективу спортклубу з вільної боротьби, що відкрився в с. Кучаків

Колектив зали вільної боротьби на базі школи в с. Кучаків, що на Бориспільщині, висловлює вдячність усім небайдужим, хто зробив можливим його відкриття та підготував до роботи. 9 вересня ми відкрили двері для всіх охочих.

Ідея створення спортклубу з вільної боротьби виникла майже рік тому. З приміщенням визначилися одразу – сільська школа якнайкраще підходить за місцем розташування не лише місцевим, а й жителям щонайменше трьох сусідніх сіл.

Головним наріжним каменем перед початком роботи стала необхідність проведення капітального ремонту. Кошти для цього потрібні були чималі. Ми вдячні директорці Кучаківської школи пані Ларисі Кравцовій, Олександру Грощенку – саме він зробив найбільший внесок у проведення ремонтних робіт, а також небайдужим громадянам Віталію Єременку та Іллі Єременку.

Наступним завданням для нас було забезпечити хоча б мінімальне обладнання зали для проведення занять. Спортивні мати для перекриття підлоги подарував спортклубу також Олександр Грощенко. Завдяки цьому ми змогли вже повноцінно розпочати тренувальний процес та відчинити двері зали для нових відвідувачів.

Відкриття спортклубу з вільної боротьби – визначна подія не лише для нас, колективу та спортсменів. Це вирішення, у тому числі, логістичної проблеми для бажаючих займатися спортом. Раніше, аби відвідувати спортивну секцію, юнакам та дівчатам доводилося витрачати годину часу та значну суму коштів на проїзд до міста Борисполя. Тепер, переконані, кількість спортсменів зросте і зовсім скоро ми зможемо разом радіти їхнім успіхам, які не змусять на себе довго чекати.

Запрошуємо всіх юнаків та дівчат Бориспільщини долучатися до нашої спортивної родини, адже саме в спорті гартується міцний дух та сила волі!

Share Button