25 ШКІЛ ТА 11 ДИТСАДКІВ ЗАКРИТО НА КИЇВЩИНІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН: У КОДА ВКОТРЕ ЗАКЛИКАЛИ ГРОМАДЯН БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!

16 вересня відбувся он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Зокрема, стан захворюваності серед учнів та працівників закладів освіти. Провів брифінг заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Станом на 15 вересня в області зафіксовано 190 випадків захворювання на коронавірусну хворобу серед педагогічних працівників та учнів разом. На самоізоляції знаходиться 90 окремих класів у 57 закладах освіти (2945 учнів).

Повністю переведено на дистанційну форму навчання 25 закладів загальної середньої освіти, в яких 11140 учнів:

– Васильківський район: Васильківська ЗОШ № 1, № 2, Васильківські НВК № 4 та № 8, Васильківські академічні ліцеї «Престиж» та «Успіх», Застугнянська ЗОШ;

– Переяслав-Хмельницький район: Переяславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, Світанківське НВО, Хоцьківська ЗОШ, ЦиблівськаЗОШ, Великокаратульська ЗОШ;

– Баришівська ОТГ: Сезенківський ЗЗСО, Коржівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Фурсівська ОТГ: Пищиківський НВК;

– Яготинська СЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

– Баришівський район: Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Білоцерківський район: Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. №19, Білоцерківська СШ І-ІІІ ст. № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, Білоцерківське НВО «Перша гімназія», Білоцерківський приватний НВК «Міцва – 613»;

– Обухівський район: Першотравенська філія ОНЗ Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

– Студениківська ОТГ: Студениківський ОЗЗСО І-ІІІ ст.;

– Кагарлицький район: Горохуватська ЗОШ І-ІІ ст.;

– Києво-Святошинський район: Софіївсько-БорщагівськийНВК.

Від 16 вересня  із двотижневої ізоляції до навчання повернулися учні Ірпінської школи №15.

Крім того, в області на карантин закрито 11 дитячих садків із 686 діючих. В цих закладах виявили хворими 21 дорослого та 1 дитину. Особи, які контактували з ними проходять ПЛР-тестування.

«Ми занепокоєні ситуацією із захворюванням на коронавірус, що відстежується в закладах освіти Київщини. Не дивлячись на усі заходи, спрямовані на боротьбу з вірусом статистика вкотре доводить – хвороба не відступає. А тому вкотре закликаємо громадян бути відповідальними!

Мийте руки, використовуйте антисептики, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте дистанцію при спілкуванні, уникайте місць значного  скупчення людей. Та пам’ятайте: ці  прості застережні дії допоможуть запобігти масовому інфікуванню коронавірусом,  збережуть вас та ваших рідних від цієї небезпечної хвороби», – наголосив Олег Торкунов.

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

Share Button