Чемпіонат України з рушниці: бориспілька здобула першість в категорії «леді»

Юна леді-стрілець з Борисполя Олександра Ілюхіна здобула чергову важливу перемогу. Цього разу на чемпіонаті України з практичної стрільби з рушниці. Дівчина обійшла всіх у «жіночому» заліку і здобула високе місце у «чоловічому».

Змагання відбулися 13 вересня в м. Дніпро. Захід зібрав понад сотню стрільців з усієї України.

«У категорії «леді» перше місце посіла юна мешканка Борисполя Олександра Ілюхіна. В загальному заліку «серед чоловіків» вона виборола 6 місце з результатом 86,5% від переможця, обійшовши багато досвідчених спортсменів», – розповів «ТС» тренер спортсменки Іван Ілюхін.

Нагадаємо, цього року Олександра Ілюхіна стала володаркою Кубка України з практичної стрільби з рушниці. А в 2019 році бориспільку визнано найсильнішою Леді-стрілець на Євроазійському континенті, вона входить до світової команди найсильніших стрільців заводу Benelli.