Свято вулиці на окрузі депутата Шкорупа: відновили призабуту традицію

Минулої суботи жителі вулиці Крилова відновили призабуту в нашому місті традицію – відзначення свята вулиці. Ініціатором дійства була Тамара Шило – чудова жінка, яка не може всидіти на пенсії склавши руки. І ось уже зібрано небайдужих мешканців вулиці, яких запросили долучитися до організації свята. А поряд завжди депутат округу Михайло Шкоруп. Чекали недовго, тиждень. Спонсорами організації та проведення свята виступили лідери міської партійної організації «Наш край» Володимир та Ігор Шалімови.

10 червня, друга половина дня. На вулиці лунає музика, чути веселий галас дітлахів. Збираються святково одягнені, здебільшого у вишиванках, мешканці.

О 18.00 Тамара Василівна відкриває свято. Присутні співають Державний гімн України під акомпанемент жителів сусідньої вулиці Андрія Поляниці та Віталія Скорика. Ведуча разом із М. Шкорупом пригадують усі проведені заходи, роботу вуличного комітету і депутата за півтора року звітного періоду, а це і організація суботників з благоустрою, і встановлення стели на кладовищі, і відкриття на окрузі спортивного та дитячого майданчиків. Чи не найпершими волонтерами стали жінки цієї вулиці. Це вони збирають одяг, заготовляють консервацію, печуть пиріжки і відправляють нашим захисникам у зону АТО. А М. Шкоруп побував там уже більше десяти разів, відвозячи все необхідне. Привітали на святі найстаршого мешканця вулиці Михайла Чичканя, якому вже 97, і найменших – Олександра Гришмана та Даринку Іванову. Також поважний ювілей саме цього дня святкувала Надія Ломакіна.

Пом’янули хвилиною мовчання активістів вулиці, які відійшли в інші світи, дякували нинішнім. Про всіх згадала Т. Шило у своїх віршованих рядках. А чемпіон всеукраїнських турнірів Сергій Артеменко прочитав вірш співочого депутата Валерія Мартишка «Вставай, Україно».

Завітали на святкування й поважні гості – міський голова Анатолій Федорчук, його заступник Людмила Ковальова, директор комунального підприємства КП «ЖРЕУ» Іван Хворостянка. Жителі дякували міській владі за освітлені вулиці, асфальтовані дороги, красу центральної площі з фонтаном і проведення міських свят. Згадали й про організацію довідкових центрів у Пенсійному фонді, управлінні соцзахисту населення, водоканалі, де без черги можна одержати потрібну інформацію. Дякували міським депутатам Володимиру та Ігорю Шалімовим за допомогу місту й, зокрема, округу.

Привітали своїх сусідів заслужений тренер України, чемпіон світу та учасник олімпійських ігор Анатолій Соломін та чемпіон світу з козацького двобою Вадим Ісмайлов.

Здоровили вуличан і депутати інших округів – Валерій Мартишко та Петро Жувак, які теж завітали не з порожніми руками.

А далі на всіх чекав святковий стіл, вуличні господині дивували своїми кулінарними шедеврами. Ще довго на вулиці лунали українські пісні, гучні промови й танці. Згодом до святкуючих долучився і секретар міської ради Ярослав Годунок.

Свято вулиці стало не лише своєрідним звітом про роботу депутата та вуличного комітету, воно ще міцніше згуртувало жителів, надихнуло на нові ідеї та плани.

Ангеліна Іщук

Share Button