Дорожня поліція вийшла на міжнародні траси. Бориспільські патрульні оголосили набір

В Україні 12 червня на патрулювання вийшли перші 30 нарядів дорожньої поліції . За словами глави Нацполіції Сергія Князєва, на 10-ти автомагістралях розпочали свою роботу перші 10 патрульних дорожньої поліції.

Бориспільські патрульні 12 червня виїхали на траси у тестовому режимі, аби промоніторити фронт робіт, а, окрім того, ще й оголосили набір до патрульної поліції.

Як повідомила начальник УПП м. Бориспіль Майя Бреславська, «патрульна поліція чисельно зростає, ми охоплюємо нові напрямки, тому є потреба у збільшенні штату».

Планують, що бориспільські поліцейські патрулюватимуть трасу сполученням Київ-Харків у постійному режимі – 24 години на добу 7 днів на тиждень. Основні завдання  – зменшення кількості ДТП і порушень правил дорожнього руху.

Набрати до патрульної поліції Борисполя планують понад 80 нових співробітників. Основні вимоги: вільне володіння українською мовою, повна середня або вища освіта та бажання віддано служити людям.

Натомість нові співробітники патрульної поліції отримають зарплатню від 8 тис. грн, обслуговування у медичних закладах, можливість здобути вищу юридичну освіту та дружній колектив.

Конкурс на посаду інспектора триватиме до 1 липня. Заповнити анкету для участі можна на офіційному сайті патрульної поліції.

Інф. «ТС»

На фото: заступник начальника управління – начальник відділу чергової служби Віталій Горкун, начальник УПП м. Бориспіль Майя Бреславська та заступник начальника ГУ НП в Київській області Василь Тетеря

Share Button