Справи комунальні

Львівське сміття знову у Борисполі

«Сміттєвози проїжджають Хмельницьку, Тернопільську області і прямують у Київську. Невже поліція їх не бачить? Ніколи не повірю», – обурювався під час понеділкової наради в. о. міського голови Микола Корнійчук. Тільки у Борисполі такого львівського сміття, за словами посадовця, виявили за останні дні на три сміттєвози. Чимало його скидають і в садах колишнього радгоспу «Промінь». «Отже, роботи для нашої патрульної поліції – непочатий край», – резюмував М. Корнійчук.

Олесницьке облаштують: буде комфортно

Як повідомив М. Корнійчук, минулого тижня відбувся тендер за системою «Прозоро» на проведення благоустрою Олесницького озера. П’ять організацій змагалися за це право. Вартість цінової пропозиції системи «Прозоро» – 4 млн 200 тис. грн. Найменшу цінову пропозицію внесло підприємство «Фастівгідроресурс», воно готове виконати роботи за 3 млн 447 тис. Чи будуть ці роботи якісними, – це вже інше питання. Компанія «Фастівгідроресурс» уже брала участь у тендері на проведення благоустрою озера, що по вулиці Поповича, однак при відкритті пропозицій не надала жодних документів, необхідних для участі в системі    «Прозоро», а отже, не була визнана переможцем .

У тендері також взяла участь компанія «Олімпікс» з пропозицією 3 млн 499 тис. грн, компанія «Делюкс-технологія» – 3 млн 500 тис., трест «Бориспільсільбуд» – 3 млн 890 тис. Найбільшу суму запропонувало БУ № 3 «Київзеленбуд». Наразі вивчаються документи і буде визначений перможець.

Цуплять воду!

Директор КП ВУКГ «Бориспільводоканал» Олександр Гануш звернувся до правоохоронців з проханням допомогти у розв’язанні проблеми з незаконним споживанням води для поливання городини в приватних оселях. Вода  забирається без лічильників, а контролерам «Водоканалу» потрапити на такі подвір’я без поліції нереально.

Інф. «ТС»

Share Button