Вже за тиждень Україну може «підморозити»

ПОГОДА НА ВИХІДНІ. В Україна у наступні вихідні суттєво знизиться температура і ймовірні нічні заморозки. про це написала синоптик Наталка Діденко у Facebook.

За її словами, похолодання розпочнеться в п’ятницю, 18 вересня, і температура повітря вдень знизиться до +12+17 градусів.

«А ось у нічні години в кінці тижня в Україні вже навіть ймовірні перші заморозки, окрім південної частини. Цю дуже важливу інформацію ще уточнюватиму. Проте не знехтуйте цим, хай і навіть попереднім, прогнозом», – наголосила синоптик і закликала насолоджуватися ще цілим тижнем теплої погоди.

Вона зазначила, що у понеділок погоду в Україні визначатиме антициклон на ім’я Leiki, «тому знову парасолі та дощовики сумно лежатимуть без діла в коридорі – сухо та сонячно буде завтра повсюди».

Температура повітря також очікується комфортною, +23+27 градусів, на Закарпатті та в південній частині місцями +28+30 градусів. У столиці 14-го вересня буде сонячно та +25 градусів.

«Проте вже у четвер ввечері, за попередніми прогнозами, пройде холодний атмосферний фронт із дощем і в п’ятницю у Київ зайде холодне повітря, яке суттєво знизить температуру повітря», – зауважила Діденко.

Share Button