Справи комунальні

КП «Бориспільтепломережа» продовжує роботу з підготовки до наступного опалювального сезону. Так, за словами першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, здійснювалася перевірка теплових мереж під високим тиском, ремонтувались пориви. Також виділено кошти на підготовку проектної документації з ремонту теплових мереж та котелень. Розрахунок за газ минулого тижня на 88%, сплачено 83 млн. грн.

КП ВКГ «Бориспільводоканал» ліквідовувало пориви на вул. Головатого, Чапаєва, Польова. Підприємством змонтовано 160 м каналізаційних мереж та 6 колодязів.

До зими готуються повним ходом

Як зауважив М. Корнійчук, на депутатських округах міста комунальними підприємствами використовувалися кошти для планових та поточних ремонтів вулиць. Зокрема, працівниками КП «ЖЕК-1» відремонтовано покрівлю будинку на вул. Європейська, 3, заасфальтовано прибудинкову територію на вул. Київський шлях, 20, замінено вікна на металопластикові у будинках на вул. Глибоцька, 1, Київський шлях, 81, Головатого, 1, Кошового, 4. Завезено річковий пісок на дитячі майданчики на вул. Головатого. Також працівники підприємства активно викошували траву та дерен поруч з житловими будинками. Отримано заявки на обстеження технічного стану мереж електро- та водопостачання, каналізації. Працівники підприємства змонтували 5 ліфтів у нових будинках на вул. Соцмістечко.

Працівниками КП «ЖРЕУ» виконано поточний та капітальний ремонт будинків на вул. Бежівка, 1, у Соцмістечку, на вул. Сергія Камінського, 11, Глібова, 2, 4, пров. Соборний, 8. Заасфальтовано покриття на перехресті вул. Володимира Момота, виконано поточний ремонт дороги на вул. Корольова, Деснянська, Козацька, ямковий ремонт на вул. Європейська.

Відремонтовано вулиці та світлофори

ПрАТ “Броварське шляхово-будівельне управління № 50″ минулого тижня відремонтувало у Борисполі вул. Новопрорізна, 18-а, Київський Шлях, 20, 24, вул. Корольова, Ясна, Польова, Севастьяна. Покладено асфальт біля Міського будинку культури.

Крім того, розпочалися роботи з капітального ремонту світлофорних об’єктів на перехресті вул. Київський Шлях–Головатого та вул. Київський Шлях, 97. Світлофори замінять на світлодіодні.

Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button