Громадський бюджет-2020: найбільше голосів зібрав освітній проєкт «Перспективи»

У Борисполі визначено три проєкти-переможці, які розділять між собою кошти Громадського бюджету-2020. Найбільше голосів здобули освітяни з НВК «Гімназія «Перспектива», які хочуть облаштувати зону комфортного відпочинку для дітей. Ще два проєкти мають спортивний напрям.

Як повідомили у міській раді, 7 вересня відбулося засідання Робочої групи з впровадження Громадського бюджету в м. Борисполі. Учасники засідання ознайомилися з результатами голосування та сформували рейтинговий список проєктів.

«Загальна кількість голосів, відданих за 7 проєктів, що брали участь у голосуванні, становить 1209.

Найбільшу підтримку мешканців міста отримав проєкт № 4 «Шкільне подвір’я – зона комфорту та безпеки дітей», який набрав 547 голосів», – йдеться у повідомленні.

У міській раді додали, що обсяг фінансування проєктів у 2021 році становить 1,5 млн грн і кількість проєктів-переможців обмежується визначеним обсягом фінансування. Тож, відповідно до обсягу фінансування проєктів, три проєкти можуть бути реалізовані в рамках громадського бюджету та були одноголосно підтримані членами робочої групи.

Проєкт «Шкільне подвір’я – зона комфорту та безпеки дітей» вартістю 999137,00 грн (автори Клименко Н. та Большакова С.): це зона комфорту, що поєднує майданчики для активного та пасивного вiдпочинку. Майданчики активного відпочинку розміщені у фізкультурно-спортивній зоні. Створений майданчик для пасивного вiдпочинку буде озеленений. Облаштування території повинно втілювати органічне поєднання та гармонійне співвідношення краси і користі. Майданчик для пасивного відпочинку повинен включати робочу зону для спортсменів (роздягальні), газони, квітники, «живі паркани» та малі архітектурні форми.

Планується розмісти 2 альтанки – «зелені кабінети», обсаджені виткими багаторічниками – диким та культурним виноградом, клематисом, жимолостю або плетучими трояндами. «Зелені кабінети» – альтанки використовуватимуться для проведення уроків, годин спілкування на свіжому повітрі, а також для гостей закладу, які приїжджатимуть на змагання з футболу та інших видів спорту.

Проєкт «Розважальний комплекс «ДРУЗІ СПАЙДЕРМЕНА» вартістю 229885,00 грн (автор Валянська В.): це розважальний комплекс для дітей зі спортивно-оздоровчим спрямуванням. Цей комплекс зорієнтований на дітей від 5 до 14 років.

Проєкт «Спорт-запорука фізичного та психологічного здоров’я» вартістю 129140,00 грн (автор Пасічник С.): це спортивний майданчик для дітей та дорослих, які не мають змоги відвідувати спортивні клуби та секції.

Share Button