У Борисполі троє учнів захворіли на коронавірус: два класи відправили на самоізоляцію

Троє учнів міських шкіл захворіли на коронавірус. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міського голови Людмила Пасенко.

За її словами, після отримання позитивних результатів ПЛР-тестів – два класи пішли на самоізоляцію.

«На 8 вересня на коронавірусну інфекцію захворіло троє учнів: один учень ЗОШ № 6 через хворобу ще не відвідував школу, а ось у ліцеї «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського та ЗОШ № 1 вимушені відправити на самоізоляцію по одному класу, оскільки учні, в яких хвороба підтверджена методом ПЛР, були у закладах освіти», – розповіла Пасенко.

Посадовець нагадала, що Бориспіль сьогодні перебуває у «жовтій» зоні, а це вимагає багатьох обмежень.

«На жаль, кількість хворих стрімко зростає: хворіють лікарі, вчителі, представники різних професій, люди пенсійного віку. Активних хворих на COVID-19 по Борисполю – 84, із них на стаціонарному лікуванні у Переяславській ЦРЛ перебуває 7 осіб. Активні підозри у 111 осіб. Летальних випадків – 3. З початку карантину на коронавірусну хворобу захворіла 321 особа», – повідомила Пасенко.

ДО ТЕМИ

На Київщині вісім шкіл та чотири дитсадки закрили на карантин

У Київській області 19 закладів освіти повністю або частково переведено на дистанційне навчання через захворювання на коронавірус. Про це заявив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«У 19-ти закладах виявлено випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Це як медпрацівники, так і власне учні. 8 шкіл повністю переведені на дистанційну роботу. Це Васильківські школи № 1 та № 2, Ірпінська школа № 15, у Васильківському районі Застугнянська школа та інші», – розповів Володін.

Також ще в 11-ти навчальних закладах на дистанційне навчання переведено 12 класів.

«В результаті, 2405 учнів та вчителів терміново переведено на дистанційне навчання в обласних закладах освіти», – сказав він.

Володін повідомив, що у всіх закладах, де виявлено захворювання, проведено дезінфекцію приміщень, класних кімнат, коридорів.

За його словами, окрім шкіл в області в умовах адаптивного карантину працюють 659 закладів дошкільної освіти, які відвідує 33166 дітей.

«У зв’язку з захворюванням на коронавірус закрито на карантин 4 дитсадки. Два у місті Переяславі, один у місті Біла Церква та один у селі Плесецьке Васильківського району», – наголосив він.

Share Button