ОСТАННІЙ ШКІЛЬНИЙ ВАЛЬС

26 травня у загальноосвітніх школах міста пролунав останній дзвоник. Незважаючи на дощ, у ЗОШ № 8 урочиста лінійка відбувалася на вулиці, аби всі батьки мали змогу подивитися на своїх дітей у ролі школярів востаннє. Серед гостей – міський голова Анатолій Федорчук, голова правління ПАТ «БКБМ», депутат міської ради Ігор Шалімов, голова міської ради профспілки працівників освіти і науки Тамара Нікітко, методист міського методичного кабінету управління освіти Жанна Шанюк та директор КП ВКГ«Бориспільводоканал» Олександр Гануш.

У вітальному слові директор закладу Людмила Гавазюк наголосила, що цей день особливий, оскільки діти можуть подякувати вчителям, які збагачували їх знаннями. Загалом це 912 учнів, серед яких 37 випускників 11-А та 11-Б класів під керівництвом Людмили Мельник та Олени Коломієць (на фото).

А. Федорчук подякував вчителям за вкладену у дітей душу, а школярам побажав не схиляти голову перед труднощами. І. Шалімов закликав не забувати місце, де зростали.

За дорученням педагогічної ради ЗОШ № 8 стипендію міського голови отримав одинадцятикласник Георгій Момот.

Присутніх розчулили виступ зразкового хореографічного ансамблю «Грація» при БДЮТ «Дивоцвіт» та звернення до випускників перших учителів і тих, які навчали їх протягом останніх років.

Незабутнім подарунком для кожного з присутніх став останній шкільний вальс, в якому хлопці закружляли дівчат. Під символічними рушниками мами провели дітей до класів, де вони востаннє сіли за шкільні парти.

Інф. «ТС»

Share Button