У Борисполі на «золото» претендує 31 випускник

Бориспільські випускники цього року претендують на 41 медаль – 31 «золоту» і 10 «срібних». Про це повідомив заступник начальника управління освіти і науки Бориспільської міської ради Володимир Письменний.

За словами В. Письменного, найбільше претендентів на «золото» у ЗОШ № 6 – 8, на «срібло» – 1. Натомість у ЗОШ № 7 цього року медалістів не буде. Проте це лише прогнози, адже випускники мають підтвердити свої оцінки на ЗНО, які також є й державною підсумковою атестацією.

Що ж стосується дев’ятикласників, то із 530 учнів, які отримають  свідоцтво про базову загальну середню освіту, 42 матимуть документ «з відзнакою».

У районі на «золото» претендує вісім випускників

Атестати про повну загальну середню освіту в районі отримають 347 випускників. На золоті медалі та атестати «За високі досягнення у навчанні» претендують вісім  випускників, на срібні — троє. Похвальні грамоти за особливі досягнення у вивченні окремих предметів отримають 85 випускників. Випускні вечори у школах району проходитимуть з 28 до 30 червня. Про це повідомив начальник відділу освіти Бориспільської РДА Микола Каськів.

 

Share Button